Yandex Metrica

Sitede Ara

THY Genel Müdürü Ekşi'den yolculara önemli çağrı: Ne siz üzülün ne biz üzülelim

THY Genel Müdürü Ekşi'den yolculara önemli çağrı: Ne siz üzülün ne biz üzülelim

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Ne siz üzülün ne biz üzülelim" diyerek yolculara uçuş kurallarına uymaları çağrısında bulundu. Ekşi, kural tanımayan yolcular için para cezası uygulanabileceğini de hatırlattı. 

Ekonomi

12.02.2024, 16:23

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, "2023 yılında kurallara uymayan 200 yolcumuzu uçuştan menetmek zorunda kaldık." dedi. 

Ekşi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yolculardan uçuş kurallarına uymalarını istedi.

Bu SUV kapış kapış satacak: Peugeot 5008 Türkiye'ye elektrikli geliyor! Özellikleri kendine hayran bıraktı Bu SUV kapış kapış satacak: Peugeot 5008 Türkiye'ye elektrikli geliyor!... Haberi Görüntüle

"NE SİZ ÜZÜLÜN NE BİZ ÜZÜLELİM"

THY Genel Müdürü Ekşi, "Ne siz üzülün ne biz üzülelim. 2023 yılında kurallara uymayan 200 yolcumuzu uçuştan menetmek zorunda kaldık. Bu yolcular aynı zamanda SHGM tarafından 10 bin lirayı aşan idari cezalara muhatap olabilmektedirler." ifadesini kullandı.

Bilal Ekşi, Resmi Gazete'de yayımlanan "Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Tarafından Verilecek İdari Para Cezaları Hakkında Yönetmelikte Yer Alan İdari Para Cezalarının Yeniden Değerlendirilmesine İlişkin Tebliğin" yer aldığı bağlantı adresini de paylaştı.

Image

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading