Yandex Metrica

Teknoloji çılgınlığında son nokta! Samsung cep telefonuna bağlanan ayakkabı üretti

Teknoloji çılgınlığında son nokta! Samsung cep telefonuna bağlanan ayakkabı üretti

Samsung, moda ve teknoloji dünyasını birleştiren çok özel bir ürünü kısa süre önce tanıttı. Ne saat ne de yüzük olan, sadece ayakkabı olan yenilikçi bir giyilebilir ürün olan Kısayol Spor Ayakkabı ile tanışın.

Ekonomi

13.06.2024, 18:45

Giyilebilir teknoloji olan bu ürünler Hollandalı tasarımcı Roel van Hoff ile iş birliği içinde geliştirilen ve kullanıcının Galaxy akıllı telefonunu ayak hareketleriyle kontrol edebilen spor ayakkabılar!

Ayrıntılara girecek olursak, Sneaker "geleceğin spor ayakkabısı" olarak ilan ediliyor ve Samsung, Cheil Benelux, Elitac Wearables, Brut Amsterdam ve ileri görüşlü spor ayakkabı tasarımcısı Roel van Hoff arasındaki benzersiz işbirliğinin sonucu olarak ortaya çıkıyor. Ancak bu noktada akıllı telefonlarda tam olarak nasıl çalıştığını merak ediyor olabilirsiniz. Kullanıcılar dans hareketleri aracılığıyla müzik çalmaya başlama veya arama yapma gibi çeşitli kısayolları gerçekleştirebilirler.

Dananın kuyruğu koptu! İslam Memiş o gün geldi diyerek duyurdu: Altın fiyatları ne kadar olacak? Dananın kuyruğu koptu! İslam Memiş o gün geldi diyerek duyurdu:... Haberi Görüntüle

5 FARKLI HAMLE, 5 FARKLI TEKNOLOJİ

Farklı hareketler telefondaki farklı eylemlere karşılık gelir. Örneğin ayakkabınızı giyerken ay yürüyüşü yaparak telefonun bir arama başlatmasını sağlayabilirsiniz. Buna göre cep telefonunun müzik çalması için alkışlamaya başlayabilirsiniz. Bu, tabana yerleştirilen ve birbirlerine göre konumlarını izleyen hareket sensörleri sayesinde mümkün olmaktadır. Toplamda beş benzersiz hamle içeren beş kısayol mevcut olacak.

Bu noktada Kısayol Sneaker'ın koleksiyonluk değeri yüksek olacağını belirtmekte fayda var. Yalnızca dokuz tanesi piyasaya sürülecek ve satın alma seçeneği bulunmuyor. Ayakkabılar, 9 Temmuz'da sona erecek bir yarışma aracılığıyla yalnızca Hollanda'daki Samsung Üyelerinin kullanımına sunulacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

2

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading