banner2

TC kimlik numarasının sonunda bu rakam olanlara müjde! Hesaplara para yatmaya başladı

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların imdadına Yapı Kredi Bankası yetişti. Resmi internet sitesinden duyurduğu kampanya ile ihtiyaç kredisi çeken müşterilere 3 ay erteleme fırsatı sunduğunu ilan etti.

Ekonomi 14.02.2022, 14:57
Abone ol
TC kimlik numarasının sonunda bu rakam olanlara müjde! Hesaplara para yatmaya başladı

Yapı Kredi Bankası acil nakit ihtiyacı olan kişilere yeni kampanyasını duyurdu. İhtiyaç kredisi çekenlere ödemelerini 3 ay erteleme fırsatı veren banka detayları resmi internet sitesinde açıkladı. Sadece TC kimlik numarası ile başvuru yapılan kredi acil nakit ihtiyacı olanlara özel olarak duyuruldu. 

3 AY ERTELEMELİ KREDİNİN DETAYLARI

-3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

-Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.

-Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.

-Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.

-Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

-Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

-Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

-Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!