banner2

TC kimlik numarası ile başvuru alınacak: O BANKADAN KREDİ İMKANI! Ödemeler 3 ay sonra başlayacak

Kredi ihtiyacı olan vatandaşlar bankalara başvururken pek çok bankadan ret cevabı alıyor. Türkiye'nin en büyük bankalarından Akbank kredi kampanyası başlattı.

Ekonomi 05.06.2023, 23:47 15.06.2023, 16:02
Abone ol
TC kimlik numarası ile başvuru alınacak: O BANKADAN KREDİ İMKANI! Ödemeler 3 ay sonra başlayacak

İhtiyaç kredisi için araştırma yapanların beklediği kampanya Akbank'tan geldi. İhtiyaç kredisi arayanlara cevap veren banka kredi kampanya koşullarına internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamayla ayrıntıları duyurdu. İşte Akbank'ın kredisi ile ilgili detaylar... 

Bankanın verdiği krediye Akbank müşterileri T.C. vatandaşlık numarası, güncel cep telefonu ve doğum tarihi bilgisi girerek başvurusunu gerçekleştirebilecek. Düşük faizli ve uzun vadli olarak verilecek ihtiyaç kredisinden 3 ay ertelemeli olarak faydalanılacak.

BANKADAN KREDİ İÇİN AÇIKLAMA

Faiz oranları kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir.

3 ay ertelemeli kredilerimize web üzerinden başvurulabilir, Akbank Mobil ve İnternet, Akbank Şubeleri ve 4442525 Müşteri İletişim Merkezi’nden kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır. Azami kredi vadesi belirlenirken, mevzuatta belirlenen sınırlamalar doğrultusunda müşterinin varsa mevcut kredilerinin bakiyesi de dikkate alınabileceğinden azami vadeler değişebilecektir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil edilir, normal taksit ödemeleri bir sonraki aydan itibaren başlar.

Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadar olup, bu tutar üzerinden ayrıca %10 oranında BSMV tahsil edilmektedir.

Banka uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli görülmesi halinde ek bilgi/belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Akbank müşterileri T.C. vatandaşlık numarası, güncel cep telefonu ve doğum tarihi bilgisi girerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuru sonuçları SMS ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemleri Mobilden müşteri olunarak ya da Şubelerimzde tamamlanabilir.

Mobilden Müşteri olmak için;

- Akbank Mobil uygulamasını indir,
- Uygulamanın içinden "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna tıkla,
- Müşteri İletişim Merkezimiz ile 08.00-01.00 saatleri arasında kısa bir görüntülü görüşme yap,
- Akbanklı olduktan sonra tüm bankacılık işlemlerini anında yapmaya başla!

Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
Gelir Belgesi - Maaş bordrosu**
Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi

Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi ; e-Devlet Şifresi/Mobil İmza/Elektronik İmza/T.C Kimlik Kartı uygulamasıyla temin edilen "SGK Hizmet Dökümü"nün veya işverenden temin edilebilen "SGK Prim Ödeme Belgesi istenebilir.

Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!