banner2

TC kimlik numaranız ile başvurmanız yeterli: İsteğe göre 6000, 8000, 10000 TL nakit ödeme müjdesi!

Yapı Kredi bankasından müşterilerine yeni kampanya duyurusu geldi. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarasıyla kolayca işlemlerini yapabilecek. Hesaplara, 6 binden 10 bine kadar nakit yatırılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 31.03.2023, 11:39
Abone ol
TC kimlik numaranız ile başvurmanız yeterli: İsteğe göre 6000, 8000, 10000 TL nakit ödeme müjdesi!

Yapı Kredi Bankası, vatandaşlar için düşük limitli ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda düşük faiz seçenekleri sunduğu kampanyasını açıkladı. T.C. kimliği ile gelen vatandaşlar hemen müşteri olup düşük limitli nakit ihtiyaçlarını anında çok düşük faizler ile karşılayabilmektedir. Hızlı şekilde talep edilen limiti hesaplarına ödeme alabilirler. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen ve müşteri olanlar T.C. kimlik ya da müşteri numarası ve şifresi ile internet bankacılığına giriş yapabilir veya Yapı Kredi Mobil üzerinden girişini yaptıktan sonra başvurular kısmından tüketici kredisine müracaat edebilir.

Yanıt çok hızlı şekilde iletilmekte olup hesabın yatmasına kadar olan süre ancak birkaç dakikadır. Banka müşterisi olmayanlar için de mobil üzerinden müşteri olmak ya da SMS ile kendilerine ne kadar kredi çıktığını öğrendikten sonra şube üzerinden işlemlerini sürdürerek sonuçlandırmak ve kredilerini almak mümkündür. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!