Yandex Metrica

Tarım Kredi'ye gitmeden bayram hazırlığı yapmayın: Şeker ve çayda rekor indirim: 5 kg fiyatına inanamayacaksınız

Tarım Kredi'ye gitmeden bayram hazırlığı yapmayın: Şeker ve çayda rekor indirim: 5 kg fiyatına inanamayacaksınız

Tarım Kredi'de toz şeker ve çay fiyatları resmen dibi gördü. Ramazan Bayramı yaklaşırken devasa bir kampanyaya daha imza atan Tarım Kredi'de toz şeker ve çay fiyatlarını görenler gözlerine inanamadı.

Ekonomi

23.01.2024, 20:45

Tarım Kredi Kooperatif Marketler bayramda da vatandaşların yüzünü güldürüyor. Ramazan ayı boyunca onlarca kampanyaya imza atan Tarım Kredi, bayram üstü çay ve şeker fiyatlarına öyle bir indirim yaptı ki görenler gözlerine inanamadı. 

Emekliye ek zam ne kadar olacak? Canlı yayında açıkladı! İşte kuliste konuşulan o rakamlar Emekliye ek zam ne kadar olacak? Canlı yayında açıkladı! İşte... Haberi Görüntüle

900 ÜRÜNDE KAMPANYA DEVAM EDİYOR

Tarım Kredi'de Ramazan ayı boyunca 900'den fazla üründe fiyat sabitleme uygulaması bir ay daha uzatıldı. Ramazan ayı indirimlerinin yanı sıra bayram indirimlerinin de yapıldığı Tarım Kredi'de toz şeker ve çay fiyatları neredeyse dibi gördü. 

Merkez Bankası faiz artırmaya devam mı edecek? Ağustos ayında faizler yükselir mi? Merkez Bankası faiz artırmaya devam mı edecek? Ağustos ayında faizler... Haberi Görüntüle

İŞTE İNDİRİMLİ TOZ ŞEKER VE ÇAY FİYATLARI

Tarım Kredi'de 5 kilogram toz şeker 105 TL'ye, 500 gram Çaykur Altınbaş siyah çay ise 46,90 TL'ye satılıyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading