Yandex Metrica

Sitede Ara

Tarım Kredi'den ayçiçek yağına olağanüstü indirim! 65 TL'den satışa çıktı

Tarım Kredi'den ayçiçek yağına olağanüstü indirim! 65 TL'den satışa çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla ürünleri ucuz fiyatıyla vatandaşlara sunan Tarım Kredi Kooperatif Market, yeni ayçiçek yağı kampanyasını satışa sundu.

Ekonomi

23.01.2024, 20:01

Ucuz ve kaliteli ürünü vatandaşlara sunmaya devam eden Tarım Kredi Kooperatif Market, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda yeni indirimler sunuyor.

Tarım Kredi Market, yeni indirim listesini yayınladı. 1 Kasım’da başlayan indirimler arasında, ayçiçek yağı müşterilerin dikkatini çekiyor.

IBAN ile sürekli para transfer edenler dikkat! Bakanlık harekete geçti: Büyük cezalar yolda! IBAN ile sürekli para transfer edenler dikkat! Bakanlık harekete geçti:... Haberi Görüntüle

2 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI 65 TL

Tarım Kredi Market, uygun fiyatlı ürünleri satışa çıkararak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tarım Kredi Market’in düzenleyeceği indirim kampanyaları büyük bir merakla beklenirken, kasım ayının ilk iki haftasında satışa çıkacak ürünler açıklandı. Yayınlanan listede gıda başta olmak üzere pek çok ürün yer alırken, ayçiçek yağı ilgi gördü. Bu kapsamda, 2 Litre TK Anadolu ayçiçek yağı 65 TL’den satışa çıkacak.

Bu adam ne dese tersi çıkıyor! Yatırım yapacaklar dikkat! Parasını buna yatıran yıl sonunda milyoner olur Bu adam ne dese tersi çıkıyor! Yatırım yapacaklar dikkat! Parasını... Haberi Görüntüle

15 KASIM'DA SONA ERİYOR

1 Kasım’da başlayan indirim, 15 Kasım itibariyle sona erecek. Ayçiçek yağı indirimi ve diğer kampanyalar, ülke genelindeki Tarım Kredi Market şubelerinde müşterilerle buluşacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading