Yandex Metrica

Sitede Ara

Tarım Kredi Market fiyatları sabitledi: Gıda ürünleri 18-23 Eylül tarihlerinde geçerli olacak! Beyaz peynir 19,90 TL, Yağlı salamura zeytin 76,90 TL...

Tarım Kredi Market fiyatları sabitledi: Gıda ürünleri 18-23 Eylül tarihlerinde geçerli olacak! Beyaz peynir 19,90 TL, Yağlı salamura zeytin 76,90 TL...

Market alışverişleri vatandaşların bütçesini sıkıştırırken, zincir marketlerin Eylül ayında sunmaya devam ettiği indirim kampanyaları biraz nefes aldırıyor. Bu indirimler arasında son dönemlerin en dikkat çekeni, Tarım Kredi Market'te yaşanıyor. Tarım Kredi Market, Eylül ayındaki indirimlerinde mutfak gıda ürünleri için büyük bir kampanyaya imza atmış durumda.

Ekonomi

23.01.2024, 21:26

Son dönemdeki indirimleriyle vatandaşların gözdesi haline gelen ve poşet poşet alışverişin keyfini sunan Tarım Kredi Market, kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Döviz kurlarındaki artışlar ve vergi yükleri nedeniyle her ürünün fiyatı hızla değişirken, vatandaşlar indirim fırsatlarını arıyor.

Son olarak, Tarım Kredi Market, Eylül ayı indirimleriyle diğer zincir marketlerin önüne geçiyor.

Mutfak ürünlerindeki indirimleriyle vatandaşların sofralarını daha hesaplı hale getiren Tarım Kredi Market, indirim kampanyalarına bu hafta da devam ediyor.

Türkiye ile Çin arasında 1 milyar dolarlık yatırım anlaşması: 5 bin kişiye istihdam sağlanacak Türkiye ile Çin arasında 1 milyar dolarlık yatırım anlaşması: 5... Haberi Görüntüle

GIDA ÜRÜNLERİNDE İNDİRİM YAPTI

Vatandaşların bütçelerini düşündüren market alışverişleri konusunda bu hafta bir indirim haberi de Tarım Kredi Market'ten geldi. 

Ayçiçek yağı, karpuz, kavun, Selpak, zeytin, domates, soğan ve tuvalet kağıdı gibi ürünlerde sabitlenen fiyatlar bu hafta da geçerli olacak.

Tarım Kredi Market indirimli ürünler listesi:

Kavun - 7,50 TL

Domates 19,50 TL

Kuru Soğan 5,40 TL

Muz 29,90 TL

Limon 15,90 TL

12'li selpak tuvalet kağıdı 60 TL

Yağlı salamura zeytin 76,90 TL

Peynir 19,90 TL

Ayran 3,70 TL


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading