banner2

SSK ve Bağ-Kur emeklisine ödeme: 50 bin lira hesaplara yatacak! Ek ödemenin şartları belli oldu

SSK ve BAĞ-KUR emeklilerini sevindirecek haber bugün geldi. Emekli maaşı alanlara maaş aylık ödeme yapılacak. 50 bin lira Ek ödeme hesaplara anında yatacak. 50 bin liralık ek ödeme Halkbank tarafından geldi. Ek ödemenin şartları belli oldu. 

Ekonomi 04.06.2023, 16:49
Abone ol
SSK ve Bağ-Kur emeklisine ödeme: 50 bin lira hesaplara yatacak! Ek ödemenin şartları belli oldu

Dar gelirli ve acil paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlara Halkbank tarafından flaş duyuru geldi. Halkbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde emeklilere düşük faizli kredi imkanı sağlayacak. Emekli maaşı üzerinden verilecek olan düşük faizli kredi 36 ay vadeli verilecek. Halkbank müşterisi olsun olmasın tüm emekliler başvuru yaparak Kredi fırsatını değerlendirme imkanını elde edecek. Ayrıca maaşına Halkbank’a taşıyarak müşteri olan emeklilere ekstra promosyon fırsatı da sağlanacak. verilecek olan toplam promosyon ise 5000 TL'den başlıyor. Halkbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları haberimizde…

50 BİN LİRA HESAPLARA YATACAK

Halkbank’ın emeklilere yönelik finansman destekleri devam ediyor. Bu kapsamda emekli maaşını Halkbank’tan alan ya da almayı taahhüt edenler cazip faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Uygun geri ödeme seçeneklerinin sunulacağı kredi sayesinde emeklinin bireysel nakit ihtiyacına çözüm sunulacak. 36 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı kredi paketi ile emeklilerin maaşa ek uygun faizli ihtiyaç kredisinden yararlanması sağlanacak.

EK ÖDEMENİN ŞARTLARI BELLİ OLDU

50.000 TL’ye kadar düşük faizli emekli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenlerin Halkbank’ın internet şubesinden veya Halkbank Mobil üzerinden işlem yapmaları mümkündür. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi paketinden emekli maaşını Halkbank’tan alan veya almayı taahhüt eden tüm SGK emeklileri yararlanabilecek. En yakın Halkbank şubelerinden de vatandaşların cazip faiz oranlarına sahip emekli ihtiyaç kredisinden yararlanması mümkündür.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!