Yandex Metrica

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin beklediği fırsat geldi! Başvuran emekliye bayram öncesi büyük jest!

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin beklediği fırsat geldi! Başvuran emekliye bayram öncesi büyük jest!

Emekli vatandaşlara bayram öncesinde büyük müjdeler verilmeye devam ediyor. '2024 Emekli Yılı' ilanından sonra SSK ve Bağ-Kur emeklileri için beklenen müjdeli haber geldi. 

Ekonomi

31.05.2024, 13:36

Emekli vatandaşlar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz aylarda '2024 Emekli Yılı' ilan edilmesinin ardından vatandaşlara bankalar promoyon artışına gitmiş, bayram ikramiyelerinde ise yüzde 50 artış yaparak 3 bin TL ikramiye ödemesini kararlaştırmıştı. 

Son dakika: En düşük emekli maaşına zam kararı! İlave düzenleme yapılacak Son dakika: En düşük emekli maaşına zam kararı! İlave düzenleme... Haberi Görüntüle

EMEKLİYE LOKUM GİBİ FIRSAT

Emekli vatandaşlarının Ramazan Bayramı'nda 3.000 TL bayram ikramiyesi müjdesi sonrasında yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde de ikramiyelerin emeklilerin banka hesaplarına yatması bekleniyor. 

Özel bankaların da promosyon yarışına girerek emeklilere ek ödeme fırsatları sunmaya başladı. O bankalardan birisi de Albaraka Türk oldu. Albaraka Türk bankası Kurban Bayramı öncesi emekli promosyonların net 16 bin TL' ye çıkardığını duyurdu. Emekli maaşı promosyonlarında artışa giden banka, ayrıca başka bankadan hesabını kendi bankalarına taşıyan vatandaşlar için, koşulsuz üç yıllık taahüt sağlıyor. 

İBB'den yeni zam! Tarife belli oldu: 1200 liradan 2 bin 500 liraya çıkarıldı! İBB'den yeni zam! Tarife belli oldu: 1200 liradan 2 bin... Haberi Görüntüle

EMEKLİYE ÖZEL 15 BİN TL KREDİ

Emekli vatandaşlara özek bayram öncesi faizsiz ihtiyaç kredisi sağlayan banka, 15 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisini sundu. Kurban Bayramı'na özel hazırladığı kampanyaya ilişkin bilgi veren banka yeni fırsatlarıyla da emekli vatandaşların gönlünü kazanmış durumda.

Benzin, motorin ve LPG fiyatları değişti: Araç sahipleri dikkat! İşte 9 Temmuz 2024 akaryakıt fiyatları Benzin, motorin ve LPG fiyatları değişti: Araç sahipleri dikkat! İşte... Haberi Görüntüle

TOPLAMDA 31 BİN TL NAKİT DESTEK

Albaraka Türk'ün yapmış olduğu emekliler için promosyon fırsatlarına ek olarak düzenlediği 25 bin TL ihtiyaç kredisiyle toplamda 31 bin TL nakit destek ödemesi verceğini duyurdu. 

Kampanyadan faydalanmak isteyen emekli vatandaşlar ise mobil bankacılık yada internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilir, Albaraka Türk şubesine giderek TC kimlik kartınızla başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Habere Tepki Ver

6

0

0

0

0

0

0

1

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading