Yandex Metrica

Son dakika: İslam Memiş'ten piyasaları tepetaklak eden açıklama! Altının fiyatı...

Son dakika: İslam Memiş'ten piyasaları tepetaklak eden açıklama! Altının fiyatı...

Finans Analisti İslam Memiş, gram altına ilişkin tahminlerini açıkladı. Memiş "Daha bunlar bir şey değil" diyerek Eylül ayını işaret etti.

Ekonomi

23.01.2024, 19:46

Cuma günü, altının ons fiyatında meydana gelen yükselişte birlikte altının gram fiyatı da günü 1.002,3 liradan tamamladı. Haftaya yatay seyirle başlayan altının gram fiyatı 1.003 liradan işlem görüyor. Çeyrek altın 1.646 liradan Cumhuriyet altını ise 6.730 liradan satılıyor.

Altının ons fiyatı önceki kapanışının yüzde 0,1 altında, 1.710 dolardan işlem görüyor. Merkez bankalarının agresif faiz artırımlarına devam edeceği beklentilerine karşın analistler, Avrupa'daki enerji krizi ve Asya'daki jeopolitik gelişmelerle altının ons fiyatının yön arayışında olduğunu söyledi.

Doların ipi sarkıyor: 5 TL'lik değişim olacak! İşte 11 Temmuz güncel döviz fiyatları Doların ipi sarkıyor: 5 TL'lik değişim olacak! İşte 11 Temmuz... Haberi Görüntüle

'YENİ ZAMLAR GELDİĞİNDE NEYİN NE OLDUĞUNU GÖRECEĞİZ'

Finans Analisti İslam Memiş yaptığı açıklamada "Gıda fiyatları oldukça ucuz. Daha önce konut fiyatları ucuz deyince bana kızıyorlardı. Şimdi de diyorum ki gıdaya ulaşım şuanda ucuz. Daha bunlar bir şey değil. Yeni zamlar geldiğinde neyin ne olduğunu göreceğiz." dedi.

Stokçulara baskın: Mersin'de HKS'ye kaydedilmeyen 380 ton limon tespit edildi Stokçulara baskın: Mersin'de HKS'ye kaydedilmeyen 380 ton limon tespit edildi Haberi Görüntüle

'HEM DİP HEM ZİRVE SEVİYELERİ GÖRECEĞİZ'

Eylül ayında hem dip hem zirve seviyeleri göreceğiz. Altının ons fiyatında 1700-1728 dolar aralığını takip edeceğim. Altının ons fiyatı ile işi olan yatırımcının bu bant aralığını bilmesi gerekiyor.

Gram altın fiyatının ekranlara yansıtılandan farklı olduğuna dikkat çeken İslam Memiş, 'Geçen hafta 1700 doların altın sarktı. Ama hemen toparlandı. Gram altın TL fiyatının 1000 lira olduğunu gösteriyorlar ekranlarda. Şuan 1012-1017 aralığında' dedi.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading