banner2

Son dakika: EMEKLİYE EK ÖDEME MÜJDESİ! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Emekli maaşınızla beraber alabileceksiniz

Emekliye ek ödeme müjdesi bugün açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurusu ile emekli maaş hesabınızda Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden aldığınız emekli maaşınızla birlikte ihtiyaç kredisi kullanma imkanınız bulunuyor. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 04.06.2023, 16:26
Abone ol
Son dakika: EMEKLİYE EK ÖDEME MÜJDESİ! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Emekli maaşınızla beraber alabileceksiniz

Emeklilere müjdeli haber Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından son dakika olarak açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurusuyla birlikte, emekli maaş hesaplarınızı kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilecek ve bu kampanyalar kapsamında nakit ödemeleri kolaylıkla alabilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ KULLABİLİRSİNİZ

Emekli maaş hesabınız aracılığıyla Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden aldığınız emekli maaşınızla birlikte ihtiyaç kredisi kullanma imkanına sahipsiniz. Bu bankalar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek istediğiniz zaman kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapacağınız başvurular, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara uygun kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilmektedir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen her vatandaş için bu bankalar, belirli şartlar dahilinde nakit kredi kullanımı sağlamaktadır. Acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve destek kredilerinden faydalanabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

İhtiyaç kredisi başvurularınızı gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmek yerine internet bankacılığı uygulamalarını kullanabilirsiniz. Ancak başvurunuzu yapmadan önce internet şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularınızı internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yaparsanız, kredi başvurunuz sadece 5 dakika içinde sonuçlanabilir. Ayrıca, en yakın banka şubesini ziyaret ederek veya bankaların internet sitelerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da devlet destekli, düşük faiz oranlarından yararlanarak bu kredileri kullanabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!