banner2

Son dakika: Bakan resmen açıkladı! Orta gelirliye ucuz konut müjdesi

Son dakika haberleri... Cumhuriyet tarihinin en büyük TOKİ Sosyal Konut Projesi sonrası bu kez orta gelir grubu için yeni konut kampanyası geliyor. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Emlak Konut, GYODER, İNDER ve TMB ile görüşüyoruz" dedi.

Ekonomi 27.09.2022, 09:32 27.09.2022, 10:37
Abone ol
Son dakika: Bakan resmen açıkladı! Orta gelirliye ucuz konut müjdesi

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın detaylarını açıkladığı Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin ardından yeni bir müjde verdi.

ORTA GELİR GRUBUNA YENİ KONUT KAMPANYASI

Cumhuriyet tarihinin en büyük TOKİ Sosyal Konut Projesi sonrası bu kez orta gelir grubu için yeni konut kampanyası geliyor. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "GYODER'le, İNDER'le, Türkiye Müteahhitler Birliği ile, Anadolu'da diğer müteahhitlerle görüşüyoruz. Bunun kapsamını genişleteceğiz" dedi.

Konutta indirim kampanyası 30 Haziran'a uzatıldı - Son Dakika Ekonomi  Haberleri | NTV Haber

''EKİM AYI İÇİNDE BAŞLAYACAĞIZ''

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası konuşan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Orta gelir grubu için de konut kampanyası yapılacak. Çalışmalarda sona yaklaştık. Ekim ayı içerisinde bu kampanyanın detaylarını duyuracağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!