banner2

Son 26 gün! Alışverişe gidip 250 TL harcayan herkes yararlanacak

Düzenli olarak market alışverişi yapanlar için kaçırılmayacak Ağustos ayı fırsatı açıklandı! Cebinde Paraf kartı olanların kazanacağı kampanya ile kart sahiplerine yapacakları market alışverişleri sonucu ödeme yapılacağı duyuruldu.

Ekonomi 05.08.2022, 13:06
Abone ol
Son 26 gün! Alışverişe gidip 250 TL harcayan herkes yararlanacak

31 Ağustos’a kadar market ve restoran sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak 250 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 250 TL ve üzeri harcamaya 15 TL, toplamda 75 TL ParafPara ödemesi yapılacak.

KAMPANYAYA KATILIM ŞARTLARI

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da yurt içinden MARKET yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmesi gerekiyor.

DETAYLAR

Banka tarafından açıklanan diğer detaylar ise şöyle oldu:

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 75 TL ParafPara kazanabilir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır. Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir. Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sadece market ve restoran sektörlerinde hizmet veren işyerleri dahil olacaktır.

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır. Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 15.10.2022 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 16.10.2022 tarihinde geri alınacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!