Yandex Metrica

Son 2 hafta kaldı: İslam Memiş, gram altın için tarih verdi! O tarihte...

Son 2 hafta kaldı: İslam Memiş, gram altın için tarih verdi! O tarihte...

Altın yatırımcılarının yakından takip ettiği İslam Memiş'ten gram altının geleceğine dair beklentiler paylaşıldı. Haziran ayını işaret eden finans analisti Memiş, gram altında rekorların yaşanacağını, gram altının önce 3000 TL, ardından 3500 TL olacağını açıkladı.

Ekonomi

13.06.2024, 12:15

Altın yatırımcılarının gözdesi, Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, FED'in faiz kararı sonrasında yeni değerlendirmelerde bulundu. Memiş, ''Fed, piyasaların genel beklentisi doğrultusunda faizlerde bir değişikliğe gitmedi. Fed Başkanı Powell, çok temkinli ve tedirgin. Seçimler yaklaştığı için gerçekleri tam olarak söyleyemiyor.'' diyerek altın yatırımcılarına müjdeli haberi verdi.

Aylık kazancı 5 milyonu geçene Bakan Şimşek'ten mesaj: Sıkı takipteyiz! Aylık kazancı 5 milyonu geçene Bakan Şimşek'ten mesaj: Sıkı takipteyiz! Haberi Görüntüle

'RAKAMLARI TAKİP EDECEĞİZ'

Memiş, ''Enflasyon ABD halkını zorlamaya devam ediyor.Normalleşme için tarih veremiyoruz ancak 1-2 yıl sürebilir. gibi aralara sıkıştırılan itiraflar vardı.Gerçek şu ki, Fed bile önünü göremiyor.Sadece diğerleri gibi “Enflasyonu düşürmekte kararlıyız”  dedi.

Dolarda faiz etkisi: Tüm dengeler değişiyor! 9 lira birden... 18 Temmuz 2024 güncel döviz fiyatları Dolarda faiz etkisi: Tüm dengeler değişiyor! 9 lira birden... 18... Haberi Görüntüle

HAZİRAN AYINDA ALTIN 3000 TL OLACAK!

İslam Memiş, ''Ons altında 2.280 dolar ve ons gümüşte 28,70 dolar destek seviyeleriyle alakalı öngörüm devam ediyor. Bu aralarda oyalayacaklar. Bu hafta için dışarda bazı durumlar netleşti. Sıra içeriye geldi. Yurt içi piyasalar artık “Siyasi gelişmeleri” fiyatlayacak.  Önce Haziran’da dipler test edilsin, sonra aynı seviyeleri görmemek üzere gider.'' dedi.

Memiş, gram altın fiyatındaki 3000 TL ve 3500 TL beklentisini ise tekrarladı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading