banner2

ŞOK MARKETTE DEV İNDİRİM: elektronik ürünleri yok fiyatına satışa çıktı! İşte indirimli aktüel ürünler kataloğu

81 il ve bağlı ilçelerde açtığı zincir marketlerle vatandaşlara kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunan ŞOK Marketler yeni haftanın indirimli ürünleri kataloğunu yayınladı.

Ekonomi 24.05.2023, 20:06
Abone ol
ŞOK MARKETTE DEV İNDİRİM: elektronik ürünleri yok fiyatına satışa çıktı! İşte indirimli aktüel ürünler kataloğu

İndirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşların tercih ettiği Şok market, 24 Mayıs Çarşamba günü için indirimli ürün kataloğunu yayınladı.

Söz konusu indirimli aktüel ürünler kataloğu ile müşterilerine avantajlı alışveriş fırsatları sunmaya devam eden Şok marketler ürünlerde uyguladığı indirimlerle vatandaşlara avantaj sunuyor.

Şok Marketler tarafından yayınlanan haftanın katalogunda 7 sayfa dolusu indirimli ürün yer alırken bu ürünler arasında yiyecek, giyim, teknolojik ürünler, temizlik ürünleri, ev eşyaları ve oyuncaklar gibi pek çok kategoriden  oluşan indirimlü ürünler yer aldı. 

ÇEŞİT ÇEŞİT ÜRÜN 

Her il ve buna bağlı ilçelerde mağaza açan Şok marketler Türkiye'nin birçok noktasında hizmet veren bir süpermarket zinciridir. Düşük fiyat politikasıyla bilinen Şok, müşterilerine ekonomik alışveriş imkanı sağlamaktadır. Haftalık indirimler ve kampanyalar düzenleyerek tüketicilerin bütçelerine katkıda bulunmaktadır.

Şok marketler tarafından yayınlanan haftanın kataloğunda yer alan indirimli ürünler arasında temel gıda maddeleri, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, ev eşyaları ve elektronik ürünler gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Hem markalı ürünler hem de Şok market tarafından üretilen indirimli ürünler söz konusu listede yer almaktadır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!