Yandex Metrica

Sitede Ara

Şok karar çıktı! Yüzde 20 zam onaylandı! O tarihten itibaren artık...

Şok karar çıktı! Yüzde 20 zam onaylandı! O tarihten itibaren artık...

Vatandaşları yasa boğan haber geldi. 8 Temmuz 2024 tarihinden itibaren internet kullanıcıları, faturalarını yüzde 20 zamlı şekilde ödeyecek.  

Ekonomi

09.07.2024, 16:32

Temmuz ayının başlamasıyla birlikte gelen arka arkaya zamlar, takip edilemez hale geldi.

İnternet servis sağlayacıları yüzde 20-25 aralığında zam yapma kararı aldı. Yeni aboneler, 8 Temmuz gününden itibaren zamlı tarifeden internet hizmeti almaya başlayacak. Eski abonelerin zamlı tarifeleri ise gelecek ayın faturalarına yansıyacak.

Bakan Şimşek'ten cari açık mesajı: Portföy girişi 19,1 milyar dolara ulaştı Bakan Şimşek'ten cari açık mesajı: Portföy girişi 19,1 milyar dolara... Haberi Görüntüle

İNTERNET FATURALARINA ZAM GELİYOR

İnternetin bir ihtiyaç haline geldiği dönemde, Türkiye'deki internet servis sağlayacıları, Temmuz ayı içerisinde tarifelerinde yüksek oranlarda zam yapmaya başladı.

Elektrik, sigara, alkol ve akaryakıt fiyatlarına yapılan zamların ardından, internet faturalarına gelen bu zam, vatandaşların bütçelerini daha da zorlayacak. Türkiye’deki ekonomik koşullar ve zamların sürekli artışı, vatandaşların alım gücünü ciddi şekilde etkilemeye devam ediyor. Bu durum, birçok kişinin temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmasına yol açıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

1

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading