banner2

Şimdi depoları fulleme zamanı! Akaryakıt fiyatlarına indirim geldi: 100 liralık inidiremden faydalanabilirsiniz! İşte güncel akaryakıt( Benzin-motorin) fiyatları

VakıfBank'tan dev kampanya geldi. 1-31 Mayıs tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL toplamda 100 TL Worldpuan hediye edecek.

Ekonomi 22.05.2023, 11:05 22.05.2023, 11:18
Abone ol
Şimdi depoları fulleme zamanı! Akaryakıt fiyatlarına indirim geldi: 100 liralık inidiremden faydalanabilirsiniz! İşte güncel akaryakıt( Benzin-motorin) fiyatları

Vakıfbank'tan yapılan açıklamada, Kampanya müşteri bazında geçerli olduğu ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabileceği belirtilen duyurusunda kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil olmadığı ifade edildi.

500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİN SADECE BİR TANESİ KAMPANYA DAHİLİNDE OLACAK

Vakıfbank tarafından yapılan duyurunun devamında İşlem iptal/iade durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacağı ifade edilerek aynı gün tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya katılımınızı 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Haziran 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Haziran 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Cepte Kazan "Durumunu Kontrol Et"-"Geçerli Harcamalar" ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!