banner2

Seçim sonrası İslam Memiş'ten ilk yorum: Altın 1350 lira olacak sonra ise rekor gelecek! Borsaya yatırım yapacaklar servet kazanacak

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda oyların yüzde 52,14'ünü alarak resmi olarak Recep Tayyip Erdoğan tekrardan Cumhurbaşkanı seçildi. Seçimlerin bitmesi sonucu tüm dikkatler piyasalara yöneldi. Cumhurbaşkanının belli olması sonrası İslam Memiş'ten altın ve dolara dair kritik yorum geldi. 

Ekonomi 28.05.2023, 23:35 28.05.2023, 23:37
Abone ol
Seçim sonrası İslam Memiş'ten ilk yorum: Altın 1350 lira olacak sonra ise rekor gelecek! Borsaya yatırım yapacaklar servet kazanacak

28 Mayıs Pazar günü bugün YSK Başkanı, Erdoğan'ın seçimi resmi olmayan sonuçlara göre kazandığını açıkladı. Seçim sonuçlarının resmi olarak açıklanması sonrasında piyasaların ilerleyen süreçte nasıl bir seyir alacağı merak ediliyor. 

'BORSADA OLANLAR KAZANDI'

28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimin bitmesi sonrası altın ve dolarların seyri halinde açıklamalarda bulunan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, borsaya dair açklamalarda bulundu.


İslam Memiş, "Bu hafta döviz kurları ve emtia fiyatlarında geri çekilme, borsa da pozitif seyir devam eder. Pozitif haftada fırsatlar oluşur. Destek seviyelerim 20,68 $, 1.350 gram fiziki tarafta. Borsa da olanlar kazandı. Döviz borcu olan, döviz ile ticaret yapan, düğün yapacak, altın borcu olanlar… Fırsatlar şimşek gibidir, gelir ve geçer." açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!