Yandex Metrica

SAKIN BU FIRSATI KAÇIRMAYIN! Altın fiyatlarında rüzgar tersine döndü! O tarihte gram altın alev alacak

SAKIN BU FIRSATI KAÇIRMAYIN! Altın fiyatlarında rüzgar tersine döndü! O tarihte gram altın alev alacak

Son günlerde, altın piyasasında yaşanan dalgalanmalar ve fiyat değişimleri, yatırımcılar ve uzmanlar tarafından yakından takip ediliyor. Yatırımcılar arama motoruna, " "Gram altın çeyrek altın ne kadar olacak? Altın fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? Altın fiyatları ne zaman yükselecek? Uzman yorumları nasıl?" sorularını yöneltiyor." Peki altın fiyatları ne zaman yükselecek?

Ekonomi

23.01.2024, 21:26

Altın fiyatlarının bu güncel seviyeleri, uluslararası piyasa koşulları, döviz kurları ve ekonomik göstergeler gibi bir dizi etmene bağlı olarak sürekli olarak değişiklik gösteriyor. Altın yatırımcıları başta olmak üzere birçok yatırımcı, arama motoruna, "Gram altın çeyrek altın ne kadar olacak? Altın fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? Altın fiyatları ne zaman yükselecek? Uzman yorumları nasıl?" sorularını yöneltiyor. Konuyla ilgili açıklama yapan altın kahini İslam Memiş merak edilenleri değerlendirdi.

17 Temmuz Gram altın fiyatı | Altın ne kadar oldu? 17 Temmuz Gram altın fiyatı | Altın ne kadar oldu? Haberi Görüntüle

ÇILGIN RAKAM 

Kendisine ait YouTube kanalından açıklamalarda bulunan İslam Memiş, tarih de vererek ilk kez güvenilir liman olarak nitelendirilen altın fiyatlarında 3 bin 500 TL rakamını telaffuz etti. İslam Memiş, "Ons altın 1921 dolarda. 1930 dolar test edildi, geri geldi. Fed'e kadar baskılanma süreci devam ediyor. Teknik olarak 1900 - 1930 dolar aralığını takip ediyoruz. Yükselişin devam etmesi için 1930'un kırılması lazım, düşüşler için 1900 altı. Dar bant aralığında." ifadelerini kullandı.

IBAN ile sürekli para transfer edenler dikkat! Bakanlık harekete geçti: Büyük cezalar yolda! IBAN ile sürekli para transfer edenler dikkat! Bakanlık harekete geçti:... Haberi Görüntüle

"ELİNDE DOLAR OLANLAR..."

"Elinde dolar olanlar ons altın tarafındaki düşüşleri fırsat olarak değerlendirebilir." diyen Memiş, "Parite üzerinden altın, gümüş, euro yapabilirsin. Ons tarafında ekim ayı itibarıyla rüzgar tersine dönecek ve 2000 seviyesini göreceğiz. Orta ve uzun vadede yön yukarı." dedi.

Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara 40 bin TL yatırılacak Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara... Haberi Görüntüle

KALICI OLMAYACAK

İslam Memiş, "Gram altın 1660 lira seviyesinde. Fos. 1700 - 1708 lira seviyesinde. 1700 ve altındaki rakamlar orta ve uzun vadede alım fırsatı olarak değerlendirmeli. Bu fiyatlar kalıcı değil." şeklinde konuştu. Sözlerine devam eden Memiş, "Fed'e kadar baskı altında kalacak, Fed sonrası altın fiyatlarında yukarı yönlü hareketlere hazır olun. 1800'lü rakamları konuşmaya başlayacağız. Dolar güçlü duruştan dolayı gram altında da düşüş görmüyoruz" ifadelerini kullandı.

İslam Memiş açık açık tarih verdi: Altın yatırımcıları bunu kaçırmasın! İslam Memiş açık açık tarih verdi: Altın yatırımcıları bunu kaçırmasın! Haberi Görüntüle

O TARİHTE REKOR VAR

"Ekim ayı itibarıyla ons altın ve gram altında yeni rekorlar bizi bekliyor olacak." diyen Memiş, "Bu baskılanmaya hazırlık yapmanız lazım. Ekim hazırlığınızı yapın, bunlar altın yatırımcısı için fırsat oluşumu. 2024 yılında ise 2500 TL ve üzeri rakamları göreceğiz, 2025'te ise 3500 ve üzeri rakamları göreceğiz gram altında." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading