banner2

Ramazan'ın en bereketli alışverişi ŞOK'ta! Fiziki kartlar ve online satışlar sunuluyor

Ramazan'la beraber ŞOK marketler zinciri Ramazan kolileri ve hediye kartlarını müşteriye sunmaya hazırlanıyor. Şok CEO'su Uğur Demirel açıklama yaptı. Fiziki kartlar ve online satışlar sunuluyor. İşte detaylar...

Ekonomi 21.03.2023, 21:02
Abone ol
Ramazan'ın en bereketli alışverişi ŞOK'ta! Fiziki kartlar ve online satışlar sunuluyor

Ramazan telaşı başladı. Marketler, Ramazan ayı için hazırlıklarını tamamlarken Şok marketler zinciri, Ramazan ayı için özel erzak paketi hediye kartları oluşturdu.

"Ramazan Bereketini Paylaşıyoruz" sloganıyla satışa sunulan gıda paketinde 13 çeşit temel gıda var: Pirinç, mercimek, bulgur, makarna, ayçiçek yağı, un, salça, çay, şeker, tuz, çorba, zeytin gibi gıdalardan oluşan paket bizat marketlerden alınabileceği gibi Cepte Şok online'dan da satın alabiliyor.

Ramazan ayı kampanyalarından bahseden Şok marketler CEO'su Uğur Demirel şu ifadeleri kullandı:

"Ramazan paylaştıkça sayıların çoğaldığına inandığımız bir aydır. Bu ay işbirliği yapmak ya da sevdiklerini neşelendirmek isteyen müşterilerimiz gıda kolileri, hediye kartları ya da satılan dijital kodlar ile diledikleri kişi ya da kuruma desteklerini verebilirler. Ülke olarak geçtiğimiz günlerde büyük bir felaket yaşadık, zor da olsa birlik ve beraberliğin önemini bir kez daha yaşadık. ŞOK Marketler olarak, Ramazan ayı boyunca dayanışma içinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz."

ŞOK Marketler'de ayrıca fiziki Ramazan hediye kartlarının da satıldığını belirten Demirel, sözlerine şöyle devam etti.

"ŞOK Marketler 'de ayrıca fiziki Ramazan hediye kartları da satılıyor.  Dileyenler toplu olarak da satın alabilecekleri bu kartlardan istedikleri tutar firmanın telefon numarasından tahsil edilebiliyor. Sadece dijital ortamdan yardım etmek isteyen müşterilerimiz, mesajlarını gönderebiliyorlar. dijital hediye satın alma kodunu dilediği telefon numarasına gönderir. Kodu aktarılan kişi, ilgili kodu hem mağazalarda hem de 'Cepte ŞOK'ta alışveriş yapmak için kullanabilir."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!