Yandex Metrica

PTT'den emekliye büyük kampanya: 80 bin liralık destek için şartsız başvuru! Sadece tek bir şart var

PTT'den emekliye büyük kampanya: 80 bin liralık destek için şartsız başvuru! Sadece tek bir şart var

PTT emekli vatandaşlar büyük kampanyasını açıkladı. Kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar 5 dakika içerisinde kredi sonucunu görebilecek. Banka gitmeden 80 bin TL krediniz anında hesabınıza yatacak. İşte detaylar

Ekonomi

24.02.2024, 20:24

PTT emekli vatandaşlar için inanılmaz kampanyasını duyurdu. PTT üzerinden emekli maaşı almıyorsanız maaş taşıma işlemlerinizi yaptıktan sonra ve ilk maaşınızı çektikten sonra kredi başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve bu bankadan kredi kullanabileceksiniz.

Alım fırsatını kaçırmayın! Piyasalarda kıyamet kopacak! İslam Memiş'ten yeni yatırım tüyosu Alım fırsatını kaçırmayın! Piyasalarda kıyamet kopacak! İslam Memiş'ten yeni yatırım... Haberi Görüntüle

KREDİNİZ 5 DAKİKADA HESABINIZDA

PTT üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılarak başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan yeni Kredi ödemelerinde nakit ihtiyacı olup Kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. PTT ihtiyaç kredisi başvurusunu emekli olan vatandaşlar banka hesapları olmaları durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak da gerçekleştirebiliyor.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız ve ne kadar kredi onayı aldığınızı PTT ve Aktif Bank arasında yapılan sorgulama sonrasında sizlere mesaj olarak gönderilmektedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading