PTT ve kamu bankaları harekete geçti! Başvuran herkese 5000 TL verilecek

Devlet kurumları peş peşe ödeme yapmaya devam ediyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT başvuranlara 5000 TL verdi. Şartlara uyan herkes alabilecek. PTT ve kamu bankaları harekete geçti! Başvuran herkese 5000 TL verilecek.

Ekonomi 09.05.2022, 10:48 09.05.2022, 10:51
Abone ol
PTT ve kamu bankaları harekete geçti! Başvuran herkese 5000 TL verilecek

Devlet kurumları 5000 TL ödeme yapıyor! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT başvuranlara 5000 TL verdi. Şartlara uyan herkes alabilecek. PTT ve kamu bankaları 5000 TL' ye kadar nakit onay isteyenler vatandaşlara bankanın belirlediği şartlara uyması halinde başvuranlara aynı gün içinde onay verileceğini duyurdu. Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank internet bankacılığından da kampanyaya müracaat edilebiliyor. PTT'den başvuru yapmayı düşünenlerin şubeye gitmesine gerek kalmadan SMS atılarak başvuru yapılabiliyor.

3 SENE VADELİ 5000 TL

5000 TL'ye kadar alınabilecek tüketici kredisinde banka hızlıca sonucu verip 3 sene vade bağlamında yapılacak olan geri ödemeler vatandaşları zora koymayacak. Nakit gerekli olduğu durumlarda da Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT üzerinden 5000 TL makul faiz oranlarıyla başvurabilirsiniz. 

Nakit ihtiyacı gerekli olduğu durumlarda Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT şubeleri üzerinden başvuru yapacak olan kişiler hemen sonuç almak istiyorlarsa bankaların resmi internet sitelerden giriş yaparak konuyla ilgili detaylara ulaşabilir. 

İNTERNET SİTESİ VE SMS YOLUYLA ALINABİLİYOR

PTT'den müracaat yapmak isteyen kişiler de PTT şubelerine gitmeden yalnızca cep telefonlarından SMS göndererek kredi onayı alıyor.  Bu konuda bireyler gerekli hallerde nakit kredi imkânını gerçekleştirmek için cep telefonlarından SMS atarak hemen kredilerini alabiliyor. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank' ta hesabı bulunan vatandaşlar, banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan prosedürü yapmak amacıyla banka, resmi internet sitesi üstünden veya internet bankacılığı şubesi yardımı ile müracatlarını yani başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!