banner2

PTT'den vatandaşa bayram ettiren haber! Kimliğiyle PTT'ye başvuranların hesabına para yatırılıyor

Nakit sıkıntısı çekenlere PTT'den müjde niteliğinde duyuru geldi. Acil nakde ihtiyaç duyan herkes PTT’den alınacak krediyle ihtiyaçlarını en hızlı şekilde giderebiliyor. Aktifbank ile yapılan anlaşma doğrultusunda uygun faiz oranıyla sağlanan krediyle ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler de anında ödemelerini alabiliyorlar. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 14.02.2022, 14:46
Abone ol
PTT'den vatandaşa bayram ettiren haber! Kimliğiyle PTT'ye başvuranların hesabına para yatırılıyor

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşa kredi sağlamak üzere Aktifbank ile anlaşma sağlayan PTT bu kapsamda 18 yaşını doldurmuş herkese kredi çekebilme imkanı veriyor. Kredilerde kolay ödeme seçeneklerinin yanı sıra düşük faiz seçenekleri de dikkatlerden kaçmıyor. Üstelik çoğu bankanın aksine kredi notu düşük olan kişiler de bu destekten yararlanabiliyorlar.

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Hemen en yakın PTT şubesinden yalnızca gişeye giderek ve T.C. kimlik numarası ibraz edilerek kredi başvuru işlemi yapılabiliyor. Başvuru onay aldığı anda direkt olarak kredi ödemesi yapılabiliyor.Kredi notuna diğer bankalar kadar dikkat edilmiyor; diğer bankalara borcu olmayan ancak daha önce yaşadıkları sorunlar ile notu 1100 puan ve altına gerileyen kişiler de başvuruda bulunabiliyorlar. 

SMS İLE BAŞVURULABİLİYOR

PTT şubelerine gitmek istemeyen müşteriler ise SMS (kısa mesaj) yoluyla başvurabiliyorlar. Bunun için kimlik numarası ile kredi talebini belirten mesajı 3050’ye gönderen herkes başvurusunu iletebiliyor. Genel olarak 5 dakika içerisinde olumlu ya da olumsuz cevap geliyor. Olumlu olması halinde ise aynı gün banka şubelerinden ya da PTT hesapları üzerinden ödemeler alınabiliyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!