banner2

PTT'den emekliye büyük kampanya: 80 bin liralık destek için şartsız başvuru! Sadece tek bir şart var

PTT emekli vatandaşlar büyük kampanyasını açıkladı. Kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar 5 dakika içerisinde kredi sonucunu görebilecek. Banka gitmeden 80 bin TL krediniz anında hesabınıza yatacak. İşte detaylar

Ekonomi 19.03.2023, 15:34 19.03.2023, 15:36
Abone ol
PTT'den emekliye büyük kampanya: 80 bin liralık destek için şartsız başvuru! Sadece tek bir şart var

PTT emekli vatandaşlar için inanılmaz kampanyasını duyurdu. PTT üzerinden emekli maaşı almıyorsanız maaş taşıma işlemlerinizi yaptıktan sonra ve ilk maaşınızı çektikten sonra kredi başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve bu bankadan kredi kullanabileceksiniz.

KREDİNİZ 5 DAKİKADA HESABINIZDA

PTT üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılarak başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan yeni Kredi ödemelerinde nakit ihtiyacı olup Kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. PTT ihtiyaç kredisi başvurusunu emekli olan vatandaşlar banka hesapları olmaları durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak da gerçekleştirebiliyor.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız ve ne kadar kredi onayı aldığınızı PTT ve Aktif Bank arasında yapılan sorgulama sonrasında sizlere mesaj olarak gönderilmektedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!