Yandex Metrica

Sitede Ara

Pompaya yansıyacak! Akaryakıta 1 lira 10 kuruş indirim geliyor

Pompaya yansıyacak! Akaryakıta 1 lira 10 kuruş indirim geliyor

Akaryakıt fiyatlarında ibre aşağıya doğru hızla ilerliyor. Yükselen fiyatlar son günlerde gelen indirimle geriledi. Otomobil sürücülerinin gündemine oturan 1 lira 10 kuruşluk bir indirim daha duyuruldu ve yakında zamanda pompaya yansıyacak.

Ekonomi

03.06.2024, 13:24

Akaryakıt fiyatlarında beklenen indirim haberi geldi. O tarihten itibaren tabelada fiyat 1 lira 10 kuruş kadar düşecek. O tarihe kadar depoları doldurmayın.

17 Temmuz Gram altın fiyatı | Altın ne kadar oldu? 17 Temmuz Gram altın fiyatı | Altın ne kadar oldu? Haberi Görüntüle

BRENT PETROL VARİL FİYATLARI DÜŞÜYOR

Akaryakıt fiyatlarında gerileme dönemi başladı. Brent petrol varil fiyatındaki ve dolar kurundaki düşüşün ardından indirimler tabelalara yansıyor. Gazetesi'nin haberine göre, o tarihte akaryakıta 1 lira 10 kuruşluk indirim gelecek.

Emekli zammı için kritik gün!  En düşük emekli maaşını ne kadar olacağı belli olacak! Emekli zammı için kritik gün! En düşük emekli maaşını ne... Haberi Görüntüle

LPG'YE 1 LİRA 10 KURUŞ İNDİRİM GELEBİLİR

Son haftalarda benzin ve motorine gelen indirimlerin ardından, sürücüyü memnun edecek bir indirim gelişmesi daha yaşandı. Dolar ve petrol fiyatlarındaki gerilemenin ardından oluşan indirim beklentisi kesinleşti. LPG fiyatlarına salı günü itibariyle 1 lira 10 kuruşluk bir indirim bekleniyor. Benzin ve motorin tarafında henüz bir değişiklik olmadı.

Ev kirası gibi otopark ücreti! Ünlü oyuncu İSPARK ücretlerine isyan etti! Ev kirası gibi otopark ücreti! Ünlü oyuncu İSPARK ücretlerine isyan... Haberi Görüntüle

3 HAZİRAN GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da benzin litre fiyatı 41,31 TL iken, motorin ise 40,2 TL olarak belirlenmiş. Ankara'da ise benzinin litresi 42,35 TL'ye, motorin ise 41,25 TL'ye satılmakta. İzmir'de benzin 42,61 TL, motorin ise 41,56 TL'ye alıcı buluyor. LPG'nin litresi ise İstanbul'da 20,97 TL, Ankara'da 20,87 TL ve İzmir'de ise 20,51 TL'den satılıyor.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading