banner2

Piyasalar alev aldı! İslam Memiş'te son dakika açıklaması: Altın fiyatları daha yükselecek mi? Bu fiyattan altın alınır mı?

Altın fiyatlarındaki rekor yükseliş sonrası yatırımcılar altın fiyatlarındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. Altın kahini İslam Memiş son dakika uyarısında bulundu. Bu fiyattan altın alınır mı? Altın daha ne kadar yükselir? İşte İslam Memiş'in açıklamaları...

Ekonomi 08.06.2023, 14:36
Abone ol
Piyasalar alev aldı! İslam Memiş'te son dakika açıklaması: Altın fiyatları daha yükselecek mi? Bu fiyattan altın alınır mı?

Altın fiyatlarındaki rekor yükseliş sonrası yatırımcıların gözü kulağı uzmanlardan gelen tavsiyelere çevrildi. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altı piyasalarına yönelik soru işaretlerini kaldıracak yorumlarını paylaştı. İşte detaylar...

"ALTIN FİYATLARINDA GERİLEME OLABİLİR"

İslam Memiş, Altın gram fiyatının Kapalıçarşı piyasasında şu anda 1.494 TL seviyesinden işlem gördüğüne değinen uzman isim, önümüzdeki ay sonuna kadar kısa vadede gram altın tarafında bir geri çekilme olasılığının olduğunu söyledi.

"KADEMELİ YÜKSELİŞ SÜRECEK"

Sözlerine devam eden Memiş, "Kısa vade için Haziran ayı içerisinde gram altın tekrar 1.450 TL seviyesi altına sarkabilir. Orta ve uzun vadeye baktığımız zaman ise Temmuz ayından sonra gram altında yeni rekorlar bekliyorum. Gram altın, 1.550 TL-1.650 TL gibi kademeli yükselişleri sürdürecektir" açıklamasında bulundu.

"YIL SONUNA KADAR ONS ALTINDA..."

Memiş, "Ons altın dışarıda stabil olarak 1.948 dolar seviyesinde. Burada da kısa vade için 1.910 dolar seviyesini destek seviyesi olarak takip edeceğim. Yıl sonuna kadar ons altında, tekrar 2.000 dolar seviyesi üzerinde ataklar gerçekleşebilir." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!