Pazartesi günü başlıyor! Ayçiçek yağı, şeker, un hepsinde indirim var: İşte indirimli satılacak ürünlerin listesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünkü indirim açıklaması sonrası piyasalarda etkisini göstermeye başladı. Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde indirimli satılacağını ifade etti. Büyükbaş hayvan etinin yüzde 30-35 indirimle satılacağını, şeker, un, zeytinyağı ve ayçiçeği yağı gibi 30-40 çeşit üründe de süratle indirime gidileceğini açıklaması vatandaşları sevindirdi. Peki, hangi Tarım Kredi Kooperatifleri ürünlerinde indirim olacak? İşte Tarım Kredi'de indirimli satılacak ürünlerin listesi…

Ekonomi 13.08.2022, 19:56
Pazartesi günü başlıyor! Ayçiçek yağı, şeker, un hepsinde indirim var: İşte indirimli satılacak ürünlerin listesi

Vatandaşların beklediği sevindirici haberi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu. Ayçiçek yağı, şeker, un fiyatlarına indirim geliyor. Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde indirimli satışacak ürünlerin listesi de belli oldu.

ERDOĞAN’IN İNİDİRİM AÇIKLAMALARI FAHİŞ FİYAT OYUNUNU BOZDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tarım Kredi Kooperatifi'nde büyükbaş hayvan etinin yüzde 30-35 indirimle satılacağını, şeker, un, zeytinyağı ve ayçiçeği yağı gibi 30-40 çeşit üründe de süratle indirime gidileceğini açıklaması vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.

Konya, Trabzon, Kayseri ve İstanbul'da konuşan vatandaşlar, indirimin bir an önce etiketlere yansımasını beklediklerini belirterek, "Cumhurbaşkanımızın talimatıyla artık daha ucuza ürün alabileceğiz. Hem vatandaşa rahat bir nefes aldıracak hem de piyasayı dengeleyecek hamle" dedi. İşte vatandaşların söyledikleri:

İŞTE İNDİRİM YAPILACAK ÜRÜNLER

Söz konusu marketlerde şu ürünler indirimli satılacak: Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye...

Şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı...

Tavuk ürünleri...

Tam yağlı süt, yarım yağlı süt...

Yumurta, peynir, tereyağı...

Bal, zeytin, çay, Türk kahvesi...

Patates, kuru soğan...

Karpuz, kavun...

Çamaşır deterjanı,

bulaşık deterjanı,

çamaşır suyu

sıvı sabun...

Peçete

rulo havlu

kolonya

bebek bezi...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!