banner2

Patron çıldırdı! Ayçiçek yağı çikolata fiyatına: Stoklar azaldı

Ayçiçek yağı indirimi başladı ve O Market, oldukça cazip bir kampanya sunuyor. 4 litrelik ayçiçek yağı, neredeyse çikolata fiyatına eş değer oldu.

Ekonomi 19.09.2023, 13:10 19.09.2023, 13:23
Abone ol
Patron çıldırdı! Ayçiçek yağı çikolata fiyatına: Stoklar azaldı

Ayçiçek yağı fiyatları, vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz yıl en çok artan ürünlerden biri olan ayçiçek yağı, bu yıl da zam haberleri ile gündeme geliyor. Özellikle yaz aylarında verimin düşük olması nedeniyle yeni zamların beklendiği bu dönemde, son kampanya haberleri O Market'ten geldi. O Market, ayçiçek yağı fiyatlarında cazip bir kampanya başlattı ve ürünü çikolata fiyatına satıyor. 

Mutfakların vazgeçilmez temel gıda ürünlerinden biri olan ayçiçek yağı fiyatları, son 2 yıl içinde artış rekorları kırmış durumda. Yaz aylarında düşük ürün verimi beklentisiyle yeni zamların kapıda olduğu bu dönemde, son kampanya haberi O Market'ten geldi. 4 litrelik ayçiçek yağına çılgın bir indirim yapıldı ve bu haberi duyanlar hemen marketlere akın etmeye başladı. Peki, güncel ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Ayçiçek yağına uygulanan indirim miktarı nedir? İşte son gelişmeler...

AYÇİÇEK YAĞI ÇİKOLATA FİYATINA

Ayçiçek yağı fiyatlarında sürekli indirimler yapılıyor. Mopaş, son dakika duyurusuyla 4 litrelik ayçiçek yağı fiyatını oldukça düşük bir seviyeye çektiğini açıkladı. Normalde 174,95 TL olan Kırlangıç 4 litrelik ayçiçek yağı, şu anda 159,95 TL'ye satılıyor. Bu ayçiçek yağı indirim kampanyası, stoklarla sınırlı olarak başladı ve kampanyadan faydalanmak isteyenler online olarak da sipariş verebiliyorlar. Ancak sınırlı sayıda ürün bulunduğu için kaçırmamak için acele etmek önemli.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!