Yandex Metrica

Sitede Ara

Para musluğu bu kez asgari ücretliler ve emekliler için açıldı: Başvurana 20 bin lira bayram harçlığı verilecek!

Para musluğu bu kez asgari ücretliler ve emekliler için açıldı: Başvurana 20 bin lira bayram harçlığı verilecek!

Kamu bankaları asgari ücretliler ve emekliler için kollarını sıvadı. Bankalar Kurban Bayramı öncesinde nakit para sıkıntısı çeken vatandaşlara başvuru yapmaları halinde tam tamına 20 bin lira destek ödemesi yapacak.   

Ekonomi

04.06.2024, 13:07

Kamu bankaları kendilerini bayrama hazırlamaya şimdiden başladı. Asgari ücretli, memur, emekli ve serbest meslek çalışanı herkes başvuru yapması halinde 20 bin lira bayram harçlığını dakikalar içerisinde cebine koyabilir.

Ucuz kredi kullanmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, sizler için kollarını sıvayarak yeni bayram kredisi kampanyasını başlattı. 

Kripto varlık düzenlemesi yasalaştı! İzinsiz faaliyet gösterenlere hapis ve para cezası Kripto varlık düzenlemesi yasalaştı! İzinsiz faaliyet gösterenlere hapis ve para... Haberi Görüntüle

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ NAKDİ DESTEK

Kurban Bayramı'na kısa bir süre kalmışken kamu bankaları kredi musluklarını ihtiyaç sahibi vatandaşlar için sonuna kadar açtı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan arka arkaya yeni kredi paketleri geldi. 20 bin liraya kadar limitli kredi desteği sunan kamu bankaları, 36 ay da vade yaparak vatandaşlara esnek ödeme imkanı sağlayacak.

Merkez Bankası sinyalleri verdi! 500 TL ve 1000 TL'lik banknotlar yolda! O tarihte... Merkez Bankası sinyalleri verdi! 500 TL ve 1000 TL'lik banknotlar... Haberi Görüntüle

BAYRAM KREDİSİ KULLANIM ŞARTLARI

Bankalardan Kurban Bayramı öncesinde kredi almak isteyen vatandaşlar için başvuru şartları teker teker açıklandı. Kredide hak talep edebilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, düzenli gelir sahibi olmak gerekiyor. Gelir belgeniz varsa şubeye gitmeden mobil üzerinden başvuru yaparak düşük faizli krediyi anında alabilirsiniz.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading