banner2

Oyunseverlere müjde! Onlarca oyun Steam'da 10 TL altına indi

Steam, 'kış indirimleri' adı altında birçok oyunun fiyatını 10 TL altına düşürdü. Oyunseverler fiyatı düşen oyunları indirmeye başladı.

Ekonomi 24.12.2022, 10:14
Abone ol
Oyunseverlere müjde! Onlarca oyun Steam'da 10 TL altına indi

Yıl içerisinde düzenlediği indirim günleriyle, yüksek fiyatlı oyunları uygun fiyatlara çeken ve oyunseverlere hitap eden Steam, 'kış fırsatları' adı altında yeni indirimli oyunlar listesini paylaştı. 

STEAM KIŞ FIRSATLARI

İşte Webtekno'ya göre oyunseverlerin keyif alacakları oyunlardan bazıları:

The Forest

2018 yılında çıkan ve hem oynanış mekanikleri hem de anlattığı hikâye ile fazlasıyla dikkat çeken The Forest, listemizin ilk ucuz oyunu olarak bizleri karşılıyor. Oyunu yaklaşık 10 yıllık bir bilgisayarda bile oynayabileceğinizi de belirtelim.

Black Mesa

Efsanelerin efsanesi olan Half Life’ın bu hayran yapımı remake, uzun yıllar yapım aşamasında kaldı ancak ortaya çıkan sonuç Valve’ı bile o kadar mutlu etti ki şirket, oyunun yapımcısı olan ekibi kendi bünyesinde bir alt stüdyo olarak işe aldı. Geliştirilmiş grafikler, mükemmelleştirilmiş bölüm tasarımları ve oyun mekaniklerine rağmen oyun, hemen hemen her bilgisayarda 30 FPS’te olsa oynanabiliyor.

Borderlands 2

Gearbox  Studios’un elinden çıkan Borderlands 2, çıktığı dönemde o kadar sevildi ki oyun hem Mac hem de Linux kullanıcılarına da sunuldu. Eğer uygun fiyatlı bir açık dünya oyunu arıyorsanız Borderlands 2 tam olarak aradığınız oyun. Eğer simidin yanında ayran alacak param da var derseniz oyunun Game of Year versiyonu 10 TL’nin biraz üzerinde.

Outlast 2

İlk oyunuyla pek çoğumuzu iliklerimize kadar korkutan Outlast, 2. oyunu ile hem korkutmuş hem de bazıları oyuncuları iğrendirmişti. Outlast 2’nin ilk oyuna kıyasla çok daha fazla vahşet ve rahatsız edici materyal içerdiğini hatırlatalım.

Dirt Rally 2.0

Listemizin en fazla grafik isteyen oyunlarından birisi olan Dirt Rally 2.0, EA’in başarılı Dirt serisini simülasyon öğeleriyle birleştiriyor. Her saniyesinde dikkatli olmanız gereken bu yarış oyununda kimi zaman ufacık bir hata yüzünden yeniden başlamanız gerekebilir. Ancak yarış dünyasının Dark Souls’u olan bu oyunu oynamak için ortalamanın üzerinde bir sisteme sahip olmanız gerektiğini belirtelim.

Celeste

Bağımsız geliştirici Matt Makes Games tarafından geliştirilen Celeste, pek çok bağımsız oyunda olduğu gibi piksel grafiklere ve eğlenceli bir oynanış mekaniğine sahip. Üstelik oyunu neredeyse hesap makinesinde bile çalıştırabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 2018

Eğer arabalara tutkuyla bağlı oyunculardansanız zaten Car Mechanic Simulator serisini duymuşsunuzdur. Hurda haldeki arabaları alıp her detayına kadar ilgilendiğiniz ve rüya aracınızı baştan yarattığınız bu oyun, eski olmasına rağmen yine de yaşını göstermiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!