banner2

Öğrencilere 1000 lira bayram harçlığı! Kurban Bayramı öncesi başvurular başladı: Bayram Harçlığı sorgulama ve başvuru ekranı 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim vaatleri arasında yer alan bayram harçlığı için başvurular başladı. Üniversite öğrencilerine verilecek olan harçlık, bayram öncesinde hesaplara aktarılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 07.06.2023, 12:59 20.07.2023, 21:03
Abone ol
Öğrencilere 1000 lira bayram harçlığı! Kurban Bayramı öncesi başvurular başladı: Bayram Harçlığı sorgulama ve başvuru ekranı 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilere bayram ikramiyesi verileceği konusunda müjdeyi vermişti. Geçtiğimiz günlerde duyurulan 1000 TL'lik bayram harçlığı için başvurular başladı. Kurban Bayramı öncesinde üniversite öğrencileri, emekliler gibi bayram harçlığı alacak.

ÖĞRENCİLERE 1000 TL VERİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim zaferinin ardından bayram harçlığı konusu yeniden gündeme geldi. Söz konusu ödeme sadece üniversite öğrencileri için geçerli. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri bu harçlıktan yararlanamayacak. 

Bayram harçlığı ile ilgili henüz net bir takvim belirlenmedi. Ancak ilerleyen günlerde detayların açıklanması bekleniyor.

Emeklilerin bayram ikramiyelerinin 15 Haziran'da ödenmesi beklenirken, öğrencilerin bayram harçlıklarının da aynı tarihlerde ödeneceği tahmin ediliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öğrencilere müjdeyi vermesiyle birlikte, 1000 TL'lik bayram harçlığı alacak olan üniversite öğrencileri sevinç içinde bekleyişe geçti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!