banner2

O tarihte akaryakıta 1 TL'den fazla indirim geliyor! Sürücüleri sevindirecek indirim haberi! Akaryakıt fiyatları geriliyor

Son günlerde petrol fiyatlarında yaşanan hareketlilik, akaryakıt fiyatlarını da etkiliyor. Geçtiğimiz günlerde gelen zam haberilerinin ardından şimdi de benzine indirim bekleniyor. Gece yarısından sonra depolarınızı doldurmayı unutmayın.

Ekonomi 08.05.2023, 12:37 08.05.2023, 12:51
Abone ol
O tarihte akaryakıta 1 TL'den fazla indirim geliyor! Sürücüleri sevindirecek indirim haberi! Akaryakıt fiyatları geriliyor

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan değişiklikler, vatandaşın cebine de yansıyor. Araç sahipleri akaryakıta gelecek zam ve indirim haberlerini büyük bir merakla takip ediyor. Ancak bugün sürücüleri sevindirecek bir müjde verildi. Benzine 1 TL'nin üzerinde indirim geliyor.

SON DAKİKA: BENZİNE İNDİRİM YOLDA

Petrol fiyatlarında yaşanan düşüşün ardından akaryakıt fiyatlarına yapılacak indirim haberi açıklandı. Dünkü benzin ve motorin indirimlerinin ardından bu gece yarısından itibaren benzine 1 TL'den fazla indirim yapılacağı açıklandı. 

BENZİNE İNDİRİM

Sektörden edinilen bilgilere göre; bu geceden itibaren benzinin litre fiyatına 6 kuruş indirim gelecek. Mazotta önceki gece 30 kuruş, dün gece 49 kuruş indirim yapılmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!