O marketten olay yaratan indirim! 1 TL'lik zeytinyağları satışa çıktı: Şok, A101, Bim, Migros...

Son günlerde artan gıda ve temel ihtiyaç ürünleri fiyatları vatandaşın bütçesini zorlamaya devam ediyor. Döviz kurunun yükselmesi ile artan fiyatlar düşmek bilmedi. Alışveriş yapacak vatandaşlar uygun fiyatlı ürün arayışına girdi. Alışveriş sepetini kampanyalı ürünler ile doldurmak isteyen vatandaşlar zincir marketlerin ve online market uygulamalarının alışveriş kataloglarını takip etmeye devam ediyor.

Ekonomi 16.01.2022, 13:31 31.01.2022, 11:24
Abone ol
O marketten olay yaratan indirim! 1 TL'lik zeytinyağları satışa çıktı: Şok, A101, Bim, Migros...

Özellikle pandemi ile birlikte son dönemde oldukça popüler hale gelen online market uygulamaları sağladığı kolaylık, kampanyalı fiyatlar ve hızlı alışveriş imkanı bakımından hemen hemen her evde tercih edilir hale geldi. Uygun fiyatlı ve kampanyalı ürünlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar online market uygulamaları üzerinden fiyat araştırması yapıyor.

Son günlerde vatandaşlara sunduğu kampanyalı ürünler ve uygun fiyatları ile adından sıkça söz ettiren istegelsin uygulaması bugünün kampanyalı ürünlerini duyurdu. Online market uygulaması İstegelsin uygulamasında günün kampanyalı ürünleri belli oldu.

1 TL'YE ZEYTİNYAĞI SATILACAK

Uygulamada satışa sunulan mutfakların vazgeçilmezi Yudum marka Egemden Sızma Zeytinyağı 1 Litre 52.90 TL’den 1 TL, Ayrıca, Tat marka 2 kilogram Osmancık pirinç 44.50 TL yerine sadece 1 TL, Ayrıca yine bugün Feast marka 450 gram dondurulmuş bezelye 15,68 TL yerine 1 TL’den satışa sunulacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!