Yandex Metrica

Sitede Ara

O hamle her şeyi bozdu! SGK uzmanı hesapladı: En düşük emekli maaşı 31.800 TL olacaktı!

O hamle her şeyi bozdu! SGK uzmanı hesapladı: En düşük emekli maaşı 31.800 TL olacaktı!

SGK Uzmanı Özgür Erdursun, TÜİK tarafından açıklanan verileri değerlendirdi. Erdursun, eğer o hamle olmasaydı 'TÜİK'in verilerini baz aldığımızda bile en düşük emekli aylığı 31.800 TL olacaktı' dedi.

Ekonomi

09.07.2024, 09:58

Temmuz ayının enflasyonunun açıklanmasıyla belirlenen memur ve emeklilerin zamlı maaşları, önümüzdeki hafta hesaplara yatmaya  başlayacak. Zamlı maaş ile birlikte 10 bin TL'nin altında kalan emekliler için ise ek bir düzenleme geliyor.

Erdursun, ''Daha yüksek primle çalışmış, daha yüksek prim günü olan kişi de 12.500 TL alıyor, 6.500 TL hak etmiş kişiye de siz 12.500 TL vereceksiniz.'' dedi.

Bakan Şimşek'ten vergi paketine ilişkin açıklama: Dar gelirliye yönelik hüküm yok Bakan Şimşek'ten vergi paketine ilişkin açıklama: Dar gelirliye yönelik hüküm... Haberi Görüntüle

EMEKLİ AYLIKLARI DEĞERİNİ BULAMADI

Erdursun, 'Şu anda Türkiye'de iğneden ipliğe her şey gerçek değerini buldu. Emekli aylıkları hariç. İstediğiniz kadar oransal artış yapın hiçbir işe yaramaz.' ifadelerini kullandı.

Altında kader günü tedbirinizi alın! Dananın kuyruğu yarın kopacak: Gözler FED başkanına çevrildi! Altında kader günü tedbirinizi alın! Dananın kuyruğu yarın kopacak: Gözler... Haberi Görüntüle

EMEKLİ MAAŞI 31.800 TL OLACAKTI!

Erdursun, '2008'de hesaplama sistemi değişmeseydi, TÜİK'in verilerini bile doğru kabul etsek bugün en düşük emekli aylığı 31.800 TL olacaktı.' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading