Yandex Metrica

Sitede Ara

Ne altın ne gümüş kazanç getirecek yatırım aracı belli oldu! Uzman isim açıkladı: Bu yatırımı yapan turnayı gözünden vuracak!

Ne altın ne gümüş kazanç getirecek yatırım aracı belli oldu! Uzman isim açıkladı: Bu yatırımı yapan turnayı gözünden vuracak!

Birçok yatırımcı, birikimlerini çeşitli yatırım araçlarıyla değerlendirmek araştırmalarına devam ederken Murat Muratoğlu, gümüş ve altın yerine kazandıracak yatırım aracının ne olduğunu açıkladı.

Ekonomi

11.06.2024, 17:46

Ocak ayında Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), birkaç spot Bitcoin ETF'sini onayladı. Bu duyurunun ardından Bitcoin, son 3 ayda rekor seviyeler gördü ve 69 bin dolardan 73 bin dolara kadar çıktı. 

Ancak bu yükselişlerin ardından ani düşüşler meydana geldi ve birçok yatırımcı büyük zararlar yaşadı. Ancak yükseliş sırasında da kazananlar oldu. Şu anda Bitcoin'in anlık olarak 71 bin dolar civarında işlem görüyor. 

Türkiye'de haziranda kaç konut satıldı? Geçen yılın aynı ayına göre azalış var Türkiye'de haziranda kaç konut satıldı? Geçen yılın aynı ayına göre... Haberi Görüntüle

BİTCOİN HALVİNG SÜRECİNE GİRDİ 

Kripto paralar arasında güçlü kazançlar sağlayan Bitcoin'in geleceği, şimdiden merak konusu haline geldi. Bitcoin ve diğer kripto paralar için önemli bir dönem olan "Halving" sürecine girildi. Bu dönemde Bitcoin ve diğer coinlerin üretim hızı azalacak. Azalan üretim nedeniyle kripto paraların değer kazanması bekleniyor ve önümüzdeki yıl içinde rekor seviyelere ulaşabileceği tahmin ediliyor. 

Çılgın keşif! O bölgede dev petrol ve doğalgaz rezervi bulundu: Tam 3,2 milyar varil petrole eş değer Çılgın keşif! O bölgede dev petrol ve doğalgaz rezervi bulundu:... Haberi Görüntüle

100 BİN DOLARA KADAR YÜKSELEBİLİR 

Murat Muratoğlu, gümüş ve altının ötesinde kazançlı bir yatırım aracı olarak Bitcoin'i işaret etti. Ekonomist, "Yaz ayları boyunca birkaç kez daha artabilir. Bitcoin, faiz indirimleriyle birlikte 100 bin dolara doğru ilerleyebilir" dedi. 

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

2

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading