banner2

Nakit ihtiyacı olan emekliler dikkat! PTT'den 50 bin TL'niz hazır: Şubelere gidip başvurmanız yeterli

EYT'nin yürürlüğe girmesinin ardından milyonlarca vatandaş emeklilik hayaline kavuştu. Emeklilere bir sevindiren haber de PTT'den geldi. PTT'de emeklilere 50 bin TL nakit desteği sağlayacağını duyurdu.

Ekonomi 10.05.2023, 12:04
Abone ol
Nakit ihtiyacı olan emekliler dikkat! PTT'den 50 bin TL'niz hazır: Şubelere gidip başvurmanız yeterli

EYT'nin yürülüğe girmesi ile milyonlarca vatandaş emekli oldu. Son günlerde bankalar emekli vatandaşlara özel bir çok kredi kampanyası sunuyor. Son olarak PTT emeklileri sevindirecek haberi duyurdu. Acil nakit ihtiyacı olan emekliler PTT'nin bu kampanyasından kaydalanabilir.

50 BİN TL DESTEK

PTT milyonlarca emekliye 50 bin TL kredi desteğinde bulunacağını duyurdu. PTT'nin emeklilere özel sunduğu bu kampanya T.C. kimlik numarasının son hanesine göre verilecek. Uygun faiz oranı ile sunulacak olan bu kredi için son başvuru tarihi 31 Mayıs. PTT'nin nakit ihtiyacı olan emeklilere özel sunduğu bu kredi uygun faiz oranı ve 36 ay vadeli. Ay sonuna kadar başvuruların  açık olduğu krediden yaralanmak için 75 yaş üzeri ve emekli maaşı alıyor olmak yeterli. 

SON GÜN 31 MAYIS

PTT kredi başvurularının son tarihini 31 Mayıs 2023 olarak açıkladı. PTT'nin emekli vatandaşalara sunduğu bu krediye başvurabilmek için PTT şubelerine gitmeniz yeterli. Emekli kredisi kampsamında sadece 75 yaş altı emeklilerin faydalanabileceği bu krediden emekli maaşını PTT'ye taşıyan vatandaşlar hemen başvurarak ödemeyi alabilir.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!