banner2

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren haber: GSM operatörlerinden duyuru: 30 Hazirana kadar süre var...

Vofadone kullanıcıları dikkat! TEB Bankası internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile Vodafone hat kullanıcılarına duyuruda bulundu. İşte detaylar...

Ekonomi 26.05.2023, 16:30 26.05.2023, 16:41
Abone ol
Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren haber: GSM operatörlerinden duyuru: 30 Hazirana kadar süre var...

TEB Bankası internet sitesinden yapılan açıklamda, Vodafone'da geçerli günlük toplam 6 GB hediye internet kampanyası hakkında bilgi aktarıldı. Söz konusu açıklamaya göre kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. 

KAMPANYA TARİHİ

TEB Mastercard kartınız ile 9 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında otomatik ödeme talimatı vererek günlük geçerli toplam 6 GB hediye internet kazanma fırsatı. Kampanya 09.05.2023-30.06.2023 tarihleri arasında geçerlidir.

TOPLAM 6 GB HEDİYE

Vodafone Yanımda kanalından Masterpass’e kayıtlı Mastercard veya Maestro logolu kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile otomatik ödeme talimatı veren bireysel aboneler günlük geçerli toplam 6 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilir. Kullanıcılar otomatik ödeme talimatı verdiğinde tek seferlik bir gün geçerli 2 GB hediye internet kazanacaktır Kampanya dönemi içerisinde talimat verdikleri faturanın 2 kez otomatik olarak ödenmesi durumunda ödenen her fatura için bir gün geçerli 2 GB hediye internet kazanacaklardır. Kullanıcılar toplamda maksimum 6 GB hediye internet kazanabilir.

ŞARTLARI

Kampanya süresince 200.000 adet bir gün geçerli 2 GB hediye internet verilecektir. Kampanyadan sadece bireysel aboneler yararlanabilecektir. Hediye GB tanımlamaları otomatik olarak yapılacak olup SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Vodafone A.Ş. ve Mastercard kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. TEB kampanyayı değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!