Milyonlarca vatandaşa doğalgaz müjdesi! Bunu yapan herkes faturasının 3'te 1'ini ödeyecek

Evinde doğalgaz olanları ilgilendiren yeni kampanya duyuruldu. ING Kart sahipleri doğalgaz faturalarını 3 taksit ile ödeyebilecek. Kampanyanın bitiş tarihi 31 Mayıs olarak duyuruldu.

Ekonomi 12.05.2022, 14:48
Milyonlarca vatandaşa doğalgaz müjdesi! Bunu yapan herkes faturasının 3'te 1'ini ödeyecek

Doğalgaz kullanan vatandaşlara müjdeli haber duyuruldu. ING Kart sahiplerine sunulan kampanyada müşterilerin doğalgaz faturalarını 3 taksite bölebileceği açıklandı.

Kampanyanın bitiş tarihi 31 Mayıs olarak duyuruldu. 

ING Kredi Kartı’nızla 31 Mayıs 2022’ye kadar İgdaş veznelerinden veya igdas.istanbul üzerinden doğalgaz faturalarınızı ücretsiz olarak 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Fırsattan yararlanmak için, ‘BOL GAZ’ yazıp, 2205’e sms göndermeniz gerekir.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 1 Ekim 2021- 31 Mayıs 2022 arasında İgdaş veznelerinden veya igdaş.istanbul’dan yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında ücretsiz 3 taksit sunulur.

Bankamız kanallarından yapılan manuel fatura ödemeleri ve Otomatik Fatura Talimatları taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanya Garanti BBVA POS’larından gerçekleştirilen ödemeler için geçerli olur.

Kampanyaya katılabilmek için BOL GAZ yazıp, 2205’e sms göndermek gerekmektedir. Gönderilen SMS’ler, ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kampanyaya sms ile bir kez katılım sağlandıktan sonra 31 Mayıs’a kadar igdaş veznelerinden ve igdaş.istanbul ‘dan yapılan sms gönderimi sonrası gerçekleşmiş ve ekstreleşmemiş tüm harcamalar 3 taksite bölünür.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!