Yandex Metrica

DOLAR

33.05

%-0.4 expand_more

EURO

36.13

%0.31 expand_less

ALTIN

2560.70

%0.38 expand_less

BIST

11156.20

%0 expand_less

BTC ($)

68100.62

%0.54 expand_less

Milyonlarca vatandaşa 20 bin lira Kurban Bayramı harçlığı verilecek: Tek şart...

Milyonlarca vatandaşa 20 bin lira Kurban Bayramı harçlığı verilecek: Tek şart...

Bankalar emekliler, asgari ücretliler ve memurlar için bayram harçlığı vermeye hazır. Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara başvuru yapmaları halinde 20 bin lira Kurban Bayramı için destek ödemesi verilecek.

Ekonomi

02.06.2024, 11:26

Kamu bankalarında Kurban Bayramı hazırlığı başladı. Bayram öncesinde emekliler, asgari ücretliler, kısaca tüm vatandaşların rahat bir nefes alabilmesi için kredi kampanyaları başlatıldı.

Bayram kredisinde yeni bir fırsat bekleyen vatandaşlar için müjdeli haber kamu bankalarından geldi. Ucuz kredi kullanmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın fırsatları kaçırılmayacak türden. Bu kamu bankalarının kampanyasına ilişkin detaylar haberimizde. İşte bilinmesi gerekenler...

O ilimizde petrol heyecanı! Dev şirket bölgede analize başladı: Dudak uçuklatan rezerv haberi gelebilir O ilimizde petrol heyecanı! Dev şirket bölgede analize başladı: Dudak... Haberi Görüntüle

KURBAN BAYRAMI İÇİN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLATILDI

Kurban Bayramı'na sayılı günler kalmışken kamu bankaları ihtiyaç sahibi vatandaşlar için kredi musluklarını sonuna kadar açtı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan yepyeni ve birbirinden güzel kredi paketleri geldi. 20 bin liraya kadar limitli kredi desteği sunan kamu bankaları, 36 ay da vade yaparak vatandaşlara esnek ödeme imkanı sağlayarak vatandaşlara rahat bir nefes aldırmak istiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan emekli maaşı için devreye girdi ABD'den talimat verdi: Bitirin bu işi Cumhurbaşkanı Erdoğan emekli maaşı için devreye girdi ABD'den talimat verdi:... Haberi Görüntüle

ZİRAAT, VAKIFBANK VE HALKBANK'TAN KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

Kamu bankaları, özel bankalara oranla daha düşük fazi oranı ve daha kolay başvuru imkanı sunduğu için dar gelirli vatandaşlar tarafından oldukça talep görmekte. Bankalardan kredi almak isteyen vatandaşlar, Kurban Bayramı'nda nefes almak isteyen vatandaşlar için başvuru şartları teker teker açıklandı.

Kurban Bayramı kredisinde hak talep edebilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, düzenli gelir sahibi olmak gerekiyor. Gelir belgeniz varsa şubeye gitmeden mobil üzerinden başvuru yaparak düşük faizli krediyi anında alabilirsiniz.

Habere Tepki Ver

3

4

0

1

0

0

0

1

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading