Milyonlarca işçinin beklediği haber! Asgari ücrette dev adım

Son dakika haberleri: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısı sonrası kameraların karşısına geçti. Milyonlarca çalışan ve işverenin merakla beklediği asgari ücret ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ömer Çelik, 'Hakkaniyetli, makul, adil ve sorun çözücü bir çerçevede. Değerli vatandaşlarımızın hiç kuşkusu olmasın. Bize iletilen her mesajı alıyoruz.' ifadelerini kullandı.

Ekonomi 30.11.2021, 18:52
Milyonlarca işçinin beklediği haber! Asgari ücrette dev adım

Son dakika haberleri: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu, milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

AK PARTİ'DEN ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI

"Burada tabi ki Bakanlığın bir yetki alanı var. Asgari Ücret Tespit Komisyonu var. Kendi yaklaşımımızı ortaya koyarken onların sahasına girmekten kaçınmak isterim." diyen Ömer Çelik, AK Parti MYK'da asgari ücretin ele alındığını ifade etti.

Çeşitli görüşlerin ortaya koyulduğunu belirten AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'Bu bizim siyasi görüş olarak ortaya koyduğumuz yaklaşımdır. Benim söylemem doğru değil. Orada komisyon var. Hakkaniyetli, makul, adil ve sorun çözücü bir çerçevede. Değerli vatandaşlarımızın hiç kuşkusu olmasın. Bize iletilen her mesajı alıyoruz. Çeşitli alınan kararların zor zamanları oluyor, kolay zamanları oluyor. Kolay zamanların da zor zamanların da farkındayız. AK Parti MYK'sı bu sıcak gündemde bir değerlendirme yapmıştır.' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!