Yandex Metrica

Sitede Ara

Mert Başaran zengin olmanın formülünü açıkladı: Cebinde 500 TL'si olanlar dikkat! 2 milyon TL kazanabilirsiniz

Mert Başaran zengin olmanın formülünü açıkladı: Cebinde 500 TL'si olanlar dikkat! 2 milyon TL kazanabilirsiniz

Altın ve Para piyasalarındaki yorumlarıyla tanınan 'Tasarruf uzmanı' Mert Başaran, 500 TL ile zengin olmanın formülünü açıkladı. Cebinde 500 TL'si olan, 2 milyon TL kazanç sağlayabilir. İşte detaylar...  

Ekonomi

10.07.2024, 09:14

Yatırımın uzmanı Mert Başaran, tasarrufların kısa yoldan nasıl katlanacağının tüyosunu açıkladı. Başaran, X hesabından yaptığı paylaşımda, bir müşterisinin borsada 5 yıl boyunca sürekli zarar ederken, aynı dönemde Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ayda 500 lira yatırarak toplamda 250 bin TL'yi aşan bir yatırım gerçekleştirdiğini belirtti.

Başaran'ın aktardığına göre, bu süre boyunca hisse fonlarına yatırım yapmaya devam eden müşterisi, kayıplarını telafi etti ve 2 milyon TL'ye yakın bir birikimin sahibi oldu.

Başaran, müşterisinin borsada sürekli zarar etmesine rağmen, BES’in sunduğu düzenli ve uzun vadeli birikim avantajıyla kazanç sağladığına dikkat çekti.

Girişimci İşadamları Vakfı'ndan gençlere davet! 'Gençliği girişimciliğe hazırlıyoruz' Girişimci İşadamları Vakfı'ndan gençlere davet! 'Gençliği girişimciliğe hazırlıyoruz' Haberi Görüntüle

AL-SAT YAPMADI, PARA YAVRULADI

Başaran, paylaşımının altına ise şu yorumu yaptı:

“Çünkü fon olunca al sat yapmadı bekledi, para yavruladı, Birleşik getiri (paranın yavrulaması) dünyanın en büyük mucizesidir. Ama insanlar bunu bilmiyor.”

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading