banner2

Litre fiyatı 25 TL! Ayçiçek yağında tarihi indirim: Kampanya o tarihte sona eriyor! Acele edin!

2022 yılında patlak veren Rusya Ukrayna savaşı ve birçok farklı etkenler tüm dünyada Ayçiçek yağı krizine neden oldu. Bu sebepten ötürü Ayçiçek yağı fiyat etiketinde sıklıkla değişim gözlemleniyor. Ayçiçek Yağında yaşanılan bu zamlar sonrası bazı zincir marketler indirim kampanyaları düzenliyor. Ayçiçek yağının litre fiyatı 25 TL'ye kadar indi. Kampanya ise o tarihte sona eriyor.

Ekonomi 01.06.2023, 18:10
Abone ol
Litre fiyatı 25 TL! Ayçiçek yağında tarihi indirim: Kampanya o tarihte sona eriyor! Acele edin!

Dünyanın ayçiçek yağı üretminin yoğun olduğu Ukrayna'da savaş nedeniyle ihraç edememesi Ayçiçek yağı fiyatlarına ciddi oranda yansıdı. 2022 yılında patlak veren Rusya Ukrayna savaşı ve birçok farklı etkenler tüm dünyada ayçiçek yağı krizine neden oldu. Bu sebepten ötürü ayçiçek yağı fiyat etiketinde sıklıkla değişim gözlemleniyor. Ayçiçek Yağında yaşanılan bu zamlar sonrası bazı zincir marketler indirim kampanyaları düzenliyor. Ayçiçek yağının litre fiyatı 25 TL'ye kadar indi. Kampanya ise o tarihte sona eriyor.

İNDİRİMDE SON GÜN

Türkiye'nin en büyük zincir marketlerinden biri olan A101 tarafından paylaşılan indirim listesiyle birlikte indirimli fiyattan yararlanmak isteyen vatandaşlar markete akın etti. 

LİTRE FİYATI 25 TL!

A101 market zincirlerinde geçerli olan indirimli ayçiçek yağı tüketicinin gündeminde yer alıyor. İndirim müjdesiyle birlikte Yudum marka 4,5 litrelik ayçiçek yağı sadece 129 TL tutarında reyonlarda yer alıyor. İndirim sonrasında ayçiçek yağı biten tüketici soluğu A101 marketlerinde aldı.

Ayçiçek yağının litresi son gelen indirim ile 25 TL'ye kadar gerileme kaydetti. Yemeklerin gizli lezzeti olan ayçiçek yağında yapılan indirim mutfak masraflarıyla beli bükülen vatandaşa destek olması hedefleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!