banner2

Kripto paralarla köşeyi dönen adamdan yatırım yapacaklara büyük tüyo geldi! 'Bitcoin sırasıyla bu seviyeleri görecek!'

Kripto para uzmanı önemli bilgiler paylaştı. Bu tüyo yatırımcıları harekete geçirdi. Popüler kripto analisti Kevin Svenson, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığının yükseliş yönünün başlangıç ​​aşamalarında olduğunu gösteren sinyaller verdiğini ifade etti.

Ekonomi 29.12.2021, 12:10
Abone ol
Kripto paralarla köşeyi dönen adamdan yatırım yapacaklara büyük tüyo geldi! 'Bitcoin sırasıyla bu seviyeleri görecek!'

'BİTCOİN'DE YÜÜKSELİŞ İVMESİ'

Svenson, 67.400 YouTube abonesine, Bitcoin’in bir “çarpma ve koşma eğilimi gösteren bir yukarı dönüş dibi” sergiliyor gibi göründüğünü ifade etti. Uzman, “Bitcoin şimdi, destansı bir geri dönüşe sahip olduğumuz Mart [2020] covid çöküş modeline çok benzeyen bir düzende oturuyor. Çarpıp kaçan bir ters dip” dedi. Çarp ve koş ters dip modeli, traderların bir fiyat trendinin sonunu ve bir diğerinin başlangıcını belirlemelerine yardımcı olmayı amaçlar. Model genellikle piyasada aşırı spekülasyon olduğunda ortaya çıkar.

Svenson, bir sonraki büyük fiyat engelinin Eylül ayından bu yana yaklaşık 53.500 dolar olan bir önceki yüksek seviyeyi geçeceğini söyledi. Svenson şöyle diyor:

'Boğalar için şimdiye kadar oldukça iyi görünüyor. Hala ormandan çıkmadım ama şu anda gördüğüm şey hoşuma gitti.'

BTC, yazı yazılırken bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık 48 bin dolardan işlem görüyor. Svenson ayrıca parabolik dur-ve-ters (SAR) göstergesinin Bitcoin’in yükseliş yönünün ortasında olduğuna işaret ettiğini söylüyor. Analist, Bitcoin‘in 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyelerine fırlamasının muhtemel olduğunu düşünüyor. Ancak kısa vadede Svenson, Bitcoin’in önce 63.222 dolara, ardından 69.000 dolara yükseldiğini görüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!