Kredi kartı borçları yapılandırılacak mı, ötelenecek mi? Kabine Toplantısı'nda konuşulacak!

Kredi kartı borçları Kabine Toplantısı'nda konuşulacak. Vatandaşların sorunlarından bir tanesi olan kredi kartı borçları, Kabine Toplantısı konuları arasında bulunuyor. Kredi kartı borçları gündemde yerini alırken, bu sorunun çözüme kavuşturulması bekleniyor. Peki Kredi kartı borçları yapılandırılacak mı, ötelenecek mi? Kabine Toplantısı'nda konuşulacak!

Ekonomi 01.08.2022, 14:48 01.08.2022, 14:52
Abone ol
Kredi kartı borçları yapılandırılacak mı, ötelenecek mi? Kabine Toplantısı'nda konuşulacak!

Kredi kartı borçlarının çözüme kavuşturulması bekleniyor. Kabine Toplantısı'nda dar gelirli ailelerin kredi kartı borçları konuşulacak. Vatandaşa nefes aldıracak bazı düzenlemelerin konuşulacağı Kabine Toplantısı'nda kredi kartları da yer alıyor. Toplantı sonrasında alınan kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklayacak. Peki Kredi kartı borçları yapılandırılacak mı, ötelenecek mi? Kabine Toplantısı'nda konuşulacak!

KREDİ KARTI BORÇLARI YAPILANDIRILACAK MI?

Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Toplantıda kredi kartı borçları da konuşulacak. Takibe düşen kredi kartı borçları için 3 formül geliştirildi. Borç öteleme, yeniden yapılandırma ve takip süresinin uzatılması gibi çeşitli çözüm yolları ele alınacak.

KABİNE TOPLANTISI KARARLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı kararları, bugün gerçekleşecek. Alınan kararların Kabine Toplantısı'ndan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!