banner2

KPSS ŞARTI YOK! Kızılay yeni ilanını yayınladı! Yüksek maaşla memur alımı yapacak

İş sahibi olmak isteyen binlerce kişi internet üzerinden kurumların yayınladığı ilanları araştırıyor. Kamu kurumlarında görev yapmak isteyen vatandaşları sevindirecek bir müjde duyuruldu. Kızılay personel alımı yapacağını bildirdi.

Ekonomi 11.06.2023, 15:12 11.06.2023, 15:12
Abone ol
KPSS ŞARTI YOK! Kızılay yeni ilanını yayınladı! Yüksek maaşla memur alımı yapacak

Kamu kurumlarında görev yapmak isteyen kişilerin yüzünü güldürecek haber Kızılay'dan geldi. Kızılay, personel alımı yapacağını duyurdu.

Kızılay personel alım şartları nedir? Başvuru nasıl yapılır?

KIZILAY PERSONEL ALIMI BAŞLADI

Kızılay tarafından, 7 Haziran tarihinde iş arayan adaylar için paylaşılan personel alım ilanına göre; Afet İzleme ve Değerlendirme Uzmanı engelli kadrosu alımı yapılacak.

Personeller Ankara'da istihdam edilecek. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Kızılay personel alımına başvuru yapabilmek için gereken şartlar şu şekilde:

  • En az ön lisans ya da tercihen lisans bölümleri olan Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri bölümlerinden mezun olmak,
  • Tercihen bir sene deneyimli olmaki
  • Görevle ilgili bilgisayar, cihaz, ekipman, araç gibi sistemleri kullanacak bilgiye sahip olmak, 
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın olmak.

Engelli derecesi yüzde 40 ve üzeri olan ve sağlık raporu olan, İŞKUR kaydı olan ve engelli kapsamında değerlendirilen adaylar başvuru yapabilecek. 

AFET İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANI GÖREVİ

Afet İzleme ve Değerlendirme Uzmanı afet ve acil durum bilgilerini toplayarak raporlamasını yapar, görevle ilgili araştırmaları ve sonuç raporlarını hazırlar, alanları ile ilgili projelerde görev alır ve çalışmaları takip eder.

Kızılay Bölge Afet Yerel Afet Şube Yerel Kamusal idari ve güvenlik birimleri ile iletişimde olur, afet bölgesi ile ilgili bütün verilere erişim sağlayarak raporlama yapar, uzun ya da kısa menzilli hava durumlarını tahmin edebilmek için meteoroloji tarafından bildirilen bilgileri yorumlayarak uyarlayıp raporlar, afet ve acil durumlarla ilgili müdahale çalışmalarında yönlendirme yapar.

Afet izleme merkezlerinde 7 gün 24 saat vardiya sistemine göre çalışır ve Kızılay Afet Müdahale Planı kapsamında iş ve işlemleri yerine getirir.

Kızılay Afet İzleme ve Değerlendirme Uzmanı için personel alımları başvuruları 7 Haziran ve 20 Haziran tarihleri arasında https://basvuru.kizilaykariyer.com/bqv26vwzjuz7yvzf9gkpp687aq.job internet sitesi üzerinden yapılabilecek. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!