Kartı olanlar dikkat! Akbank'tan dev adım: 1000 TL'ye yakın ödeme yapılacak

Akbank, yıl içerisinde yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Söz konusu kampanya kapsamında, gerekli koşullar sağlandığında müşterilere 900 TL'ye varan chip-para yüklemesi yapılacak.

Ekonomi 27.04.2022, 17:26
Kartı olanlar dikkat! Akbank'tan dev adım: 1000 TL'ye yakın ödeme yapılacak

Türkiye'de en çok müşteri portföyüne sahip bankalardan biri olan Akbank, müşteri sayısını yükseltmek için yeni kampanyasını açıkladı. Kampanya kapsamında kişilere 900 TL'ye varan chip-para yüklenecek.

AKBANK KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI NELER?

Kampanya 1 Mayıs 2021 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan 1 – 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank Mobil kanalından Akbank müşterisi olmuş ve müşteri edinim süreci içerisinde dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmış, dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.

Kampanya kapsamında ilgili koşulları sağlayan müşterilerin dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart’ı ile yapacakları her internet alışverişine %2, aylık 75 TL’ye, toplam 900 TL’ye varan chip-para hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 75 TL, toplam 900 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir.

Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.

Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.

Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!