Kartı olana 1000 TL verilecek: O banka başvuru şartlarını açıkladı

Son dönemde bankaların kampanya ve promosyonlarını yakından takip edenlere müjdeli haber Halkbank’tan geldi. Halkbank kart sahiplerine özel kampanya duyurusu yapıldı. Kampanya kapsamında bankaya ait kartı olanlar, 250 TL ile 1000 TL arasından kazanç elde edecek.

Ekonomi 04.04.2022, 21:29 04.04.2022, 21:44
Abone ol
Kartı olana 1000 TL verilecek: O banka başvuru şartlarını açıkladı

Halkbank kampanyası kullanıcılar arasında heyecan yarattı. Banka, kampanyaya dahil olan müşterilerine 1000 TL verecek. Halkbank’ın yaptığı açıklamada, Paraf ile 12 ay boyunca aylık 2.500 TL ekstre sözüne 150 TL ParafPara, 5.000 TL ekstre sözüne 300 TL ParafPara, 7.500 TL ekstre sözüne 500 TL ParafPara, 10.000 TL ekstre sözüne anında 1.000 TL ParafPara kazanılacağı ifade edildi.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazıp boşluk bırakarak kart son altı hane ile birlikte 3404’e SMS (KKTC için 3444’e) gönderilmesi gereklidir. Örneğin; tercihiniz 5.000 TL ekstre sözüne 300 TL ParafPara ise “5000 123456” yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

BİR SEÇENEK SEÇİLEBİLECEK

Kampanyadan kazanılacak ParafPara tutarı 2.500 TL için 150 TL, 5.000 TL için 300 TL, 7.500 TL için 500 TL ve 10.000 TL için 1.000 TL ParafParadır. Müşteri sözlerden sadece birini seçerek kampanyaya katılabilir.

Kazanılacak ParafPara tutarı 12 ekstre dönemi boyunca her ekstre döneminde verilen ekstre sözü kadar alışveriş yapılması karşılığında peşinen ve tek seferde olmak üzere kayıt yapılan karta yüklenir.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Paraf Mobil’den katılım alınmayacaktır.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesiyle sağlanır.

HANGİ KARTLAR KAMPANYAYA DAHİL DEĞİL?

Kampanyaya sadece bireysel asıl Paraf ve Parafly kartlar dahildir. Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar dahil değildir.

Dönemsel gecikmeye girmemiş kartlar için kampanya başvurusu alınabilir.

Kampanya kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlar ve 12 ekstre dönemini kapsar. Örneğin; 15 Şubat’ta kampanyaya katılan bir müşterinin ilk ekstresi 20 Şubat’ta kesiliyor ise 21 Şubat itibari ile yaptığı alışverişler ekstre sözü tutarına dahil olur.

Müşteri kampanyaya sadece bir asıl kredi kartıyla, bir ekstre sözüne kayıt olabilir, aynı anda birden fazla asıl kartı için söz veremez, aynı anda birden fazla ekstre sözüne katılamaz.

Alışverişlerin kampanyaya kayıt olunan kart ile yapılması gereklidir.

Kampanya katılımına olumlu SMS dönüşü ile birlikte karta ParafPara yüklemesi anında yapılmış olur.

Her ekstre döneminde, müşterinin kayıt olduğu kartıyla verdiği ekstre sözü kadar alışveriş yapması gerekir.

İlgili ekstre döneminde yapılan satış işlemleri ekstre sözüne konudur. Taksitli işlemlerde toplam taksit tutarı işlemin yapıldığı dönemin ekstre sözü tutarına dahil olur. Sonraki dönemlere yansıyan taksit tutarları o dönemlerin ekstre sözüne dahil olmaz.

Geçmiş dönemlerden gelen taksitli işlemler ekstre sözü tutarına dahil olmaz.

Taksitli bir işlemin iptali durumunda da toplam taksit tutarı ekstre sözü tutarından düşer.

Dönem içerisinde yapılan iadeler müşteri sözüne eksi etki eder. Müşterinin iade işleminin olduğu dönem içerisinde iade tutarı kadar daha alışveriş yapması gerekir. Örneğin; 5.000 TL ekstre sözüne katılmış olan bir müşteri 3. döneminde 350 TL tutarında bir işlemi iade ederse müşterinin 3. dönem için toplamda 5.350 TL alışveriş yapması beklenmektedir.

Sadece TL ekstrelere yansıyan tutarlar ekstre sözüne dahildir. Yabancı para ekstre talebiniz varsa bu ekstreye yansıyanlar dahil değildir.

Borç yapılandırma, kira-eğitim-aidat ödemeleri, “Birikimli Mevduat Hesabı” ve Birikimli Vadesiz Altın Mevduat

Hesabı için kredi kartından çekilen tutarlar “Ekstre Sözü” kampanyasına dâhil edilmemektedir.

Nakit çekim işlemleri, kumarhane ve bahis oyunları harcamaları “Ekstre Sözü” kampanyasına dâhil edilmemektedir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, NFC ile yapılan işlemler, iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kartın ekstre sözü dönemi içerisinde kapatılması ve aynı gün içinde yenilenmemesi durumunda müşteri ekstre sözü kampanyasından çıkmış olacaktır.

Müşteri söz verdiği tutara erişememesi halinde ekstre sözü kampanyasından çıkmış olacaktır.

Müşteri kampanyadan çıktığı taktirde verilen ödül kıstelyevm yöntemine göre geri alınacaktır. Örneğin; 5.000 TL ekstre sözüne 300 TL ParafPara kazanan müşteri 5. döneminde kampanyadan çıkarsa ilk 4 dönem yerine getirdiği söze karşılık 100 TL ParafPara müşteride kalır, sözünü yerine getirmediği geriye kalan 8 döneme karşılık 200 TL ParafPara müşteriden geri alınır.

Kampanyadan çıkılması halinde müşteri ParafParasını harcamış ya da bir kısmını harcamış ise öncelikle varsa mevcut kalan ParafParalarından geri alım yapılacak, eksik kalan ParafPara borcu kadarı kredi kartına satış olarak yansıtılacaktır. Ayrıca herhangi bir cezai tutar yansıtılmayacaktır.

Müşteri verdiği bir sözü tamamladıysa veya herhangi bir nedenden dolayı kampanyadan çıkarsa başka bir ekstre sözü kampanyasına tekrar katılabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!