Yandex Metrica

Karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayından geçti! Devlet destekli 1.5 milyon TL ödeme duyuruldu: İşte başvuru şartları...

Karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayından geçti! Devlet destekli 1.5 milyon TL ödeme duyuruldu: İşte başvuru şartları...

Cumhurbaşkanı onaylı devlet destekli yeni kredi paketi vatandaşlara ilaç gibi gelecek! İsteyen ve koşulları sağlayan vatandaşlara Halkbank, 84 ay vadeli ve 3 ay geri ödemesiz kredi imkanı tanıyacak. 

Ekonomi

08.06.2024, 18:03

Cumhurbaşkanı onaylı yeni kredi paketinin detaylı bilgileri Halkbank tarafından açıklandı. Araç sahibi olmak isteyenler, devlet destekli kredi alarak istedikleri araca hemen sahip olabilecek. 

Halkbank yeni taşıt kredisi, 3 ay ödeme erteleme ve 84 ay vade seçenekleri ile veriliyor. 0 araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar yüksek faiz ödemek yerine Halkbank’ın düşük faizli kredi paketini tercih ederek daha uzun vadede geri ödeme yapma şansına hak kazanacak. 

Tütün ürünlerinden yüzde 110 vergi! 5 ayda toplam 108,4 milyar TL tahsil edildi Tütün ürünlerinden yüzde 110 vergi! 5 ayda toplam 108,4 milyar... Haberi Görüntüle

 BAŞVURU NASIL YAPILIR? 

Halkbank esnek geri Ödeme planının yanı sıra 84 aya kadar da vade sunarak vatandaşın bütçesine katkı sağlıyor. Peki Halkbank taşıt kredisi şartları neler? Halkbank 84 ay vadeli taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank, esnaf ve sanatkarların işlerini geliştirebilmeleri için gerekli taşıtları alabilmelerini kolaylaştıracak şekilde bir finansman paketi tasarladı. Paket kapsamında, ticari faaliyetler için sıfır kilometre otomobil, kamyonet, kamyon, minibüs, midibüs ve otobüs gibi araçların alımı destekleniyor. 1.5 milyon TL’ye kadar olan finansman imkanı ve 84 ay gibi uzun bir vade süresi, esnafların bütçelerine uygun ödeme planları oluşturmasına olanak tanıyor.

Altın rekora doymuyor! Sakın bozdurmayın: Uzman isim tarih verdi '6 bin  TL' olacak! Altın rekora doymuyor! Sakın bozdurmayın: Uzman isim tarih verdi '6... Haberi Görüntüle

KİMLER FAYDALANABİLİR? 

Bu kredi paketinden, ticari faaliyetlerde bulunan esnaflar ve sanatkarlar yararlanabilir. Özellikle ticari araç almayı planlayan esnaflar için düşünülmüş olan bu paket, yüksek araç fiyatlarına karşı bir çözüm sunmakta ve esnafların işlerini büyütme şansını artırmaktadır. Kredi, esnafların ticari işlerinde kullanacakları yeni araçları satın almalarını destekleyerek, iş kapasitelerini genişletmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading