Yandex Metrica

Kamu işçilerine ikramiye müjdesi! Ödeme tarihleri belli oldu

Kamu işçilerine ikramiye müjdesi! Ödeme tarihleri belli oldu

Kamuda çalışan işçilere 2024 yılı ikramiye ödemeleri 14 Haziran ve 13 Aralık'ta iki taksit halinde yapılacak. Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Ekonomi

08.06.2024, 12:06

9 gün sürecek Kurban Bayramı öncesik kamuda çalışan işçilerin yüzünü güldürecek bir gelişme yaşandı. Kamu işçilerine ikramiye ödeme tarihleri belli oldu. Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

6772 sayılı Kanun kapsamına giren kurumlarda çalışan işçilere 2024 yılında verilecek ilave tediyenin sürelerinin belirlenmesi hakkında Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türk şirketi o ülkede altın çıkaracak! 30 milyon dolarlık iş birliği! Türk şirketi o ülkede altın çıkaracak! 30 milyon dolarlık iş... Haberi Görüntüle

KAMU İŞÇİLERİNE İKRAMİYE ÖDEME TARİHLERİ BELLİ OLDU

Alınan karara göre; devlet ve bağlı müesseselerde çalışan işçilere 2024'te verilecek ilave tediyenin birinci yarısı 14 Haziran'da ödenecek. Ödemenin ikinci yarısı ise 13 Aralık tarihinde yapılacak ve işçiler tediye ödemelerini iki taksit halinde almış olacak.

Ev kirası gibi otopark ücreti! Ünlü oyuncu İSPARK ücretlerine isyan etti! Ev kirası gibi otopark ücreti! Ünlü oyuncu İSPARK ücretlerine isyan... Haberi Görüntüle

AİLE DESTEK PROGRAMI ÖDEMELERİ ÖNE ÇEKİLDİ

Öte yandan Aile Destek Programı ödemeleri de Kurban Bayramı dolayısıyla öne çekildi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Türkiye Aile Destek Programı ödemelerinin, Kurban Bayramı dolayısıyla öne çekerek bugün itibarıyla hesaplara yatırılacağını duyurdu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş, yaptığı açıklamada "Türkiye Aile Destek Programı ödemelerini Kurban Bayramı dolayısıyla önce çekerek, bugün itibarıyla hesaplara yatırıyoruz" ifadelerini kullandı.

Tatil beldelerinde fiyatlar kontrolden çıktı! O ilanı gören gözlerine inanamadı: Dublör müşteri dönemi! Tatil beldelerinde fiyatlar kontrolden çıktı! O ilanı gören gözlerine inanamadı:... Haberi Görüntüle

4 MİLYAR TL ÖDEME YAPILACAK

Bakan Göktaş, "Türkiye Aile Destek Programı ödemelerini Kurban Bayramı dolayısıyla önce çekerek, bugün itibarıyla hesaplara yatırıyoruz. Bu kapsamda hanelere toplam 4 milyar lira ödeme yapacağız." bilgisini paylaştı.

 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading